Tüm Saç Renkleri


2019 Intimissimi iç giyim Modelleri

Dünyaca En ünlü iç giyim markası olan italyan iç çamaşır markası İntimissimi ‘nin 2019 Sütyen, kilot, gecelik, sabahlık, fantezi giyim iç çamaşır modellerini sizler için derledim.

Intimissimi Türkiye mağazalarından bu ürünleri alabilirsiniz. 2015 İç giyim modellerin’de son derece kaliteli işlemeli dantel iç çamaşırları, külot ve sutyenler, gecelikler, tulumlar son derece kaliteli malzemeden olduğu için fiyatları biraz pahalı olabilir. Ama özellikle iç çamaşırlarının kaliteli üründen imal edilmesi çok önemli. 

La senza ile karşılaştırılan, Intimissimi dantel işçiliğinin kalitesi iç çamaşırların sadeliği ve sağlamlığı ile birlikte Türkiye’de en çok sevilen iç çamaşırı markaları arasında ilk sırada yer almaktadır.

Kullanıcı Yorumlarını’da bir bakalım isterseniz.

En sevdiğim iç çamaşırı markası özellikle bundan 2 yıl önce daha da iyiydi. daha pamuklu ve kullanışlı ürünler üretiyordu. Yine de şu an zirvedir dantelli modelleriyle ve basic leriyle tüm firmaların tasarımlarını sollar.

https://www.suslusozluk.com/intimissimi?i=165498

Bu markanın bir sporcu sütyeniyle, bir pudra rengi çıt çıtlı body ve bir krem renk atletine sahibim. Spor sutyeni çok rahat ve kaliteli, ayni şey body ve atleti icinde gecerli. 1 yıldır atletini kullanıyorum, aldiğim günkü gibi yepyeni duruyor. Sütyenlerine bu yıl geçiş yapmayı düşünüyorum, Normalde oysho dan alıyordum ama spor sutyenini kullandıktan sonra, oysho sütyenlerimden soğudum resmen.

https://www.suslusozluk.com/intimissimi?i=165579

Daha Fazla Modeline Resmi instagram hesabından bakabilirsiniz. @intimissimiofficial

Yazar Hakkında
Toplam 4544 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Yaşa Göre Gecelik Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?
Ali Tate Cutler : Victoria’s Secret’in ilk Büyük Beden Mankeni
2019 La Senza İç Giyim Modelleri
2019 İç Çamaşırı Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara