Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Funda Eryiğit Boyu ve Saç Rengi

Funda Eryiğit hayranlarına bir sırrımı paylaşmak istiyorum. Neredeyse hiç bir Türk kadın Sinemaz- dizi oyuncusunu beğenmeyen ben Funda’nın bakışlarından saçlarına, burnundan, konuşmasına yani kısaca tüm hal ve hareketlerine hayran oluyorum. Funda’nın tam olarak Türk kadın karakterini yansıttığını düşünmekle kalmıyorum aynı zamanda Funda Eryiğit’in Türkiye’yi temsil edebilecek en güzel kadın olduğunu da iddia ediyorum.

Funda’nın saç Rengine geçmeden önce Ten renginden bahsedelim. Ten rengi buğday çilt alt onu da soğuk olan Funda neredeyse kavruk bir esmer gibi görünüyor.

Köpek Dünyası

1984’lü yani 35 yaşında olan Funda saçlarını doğal saç rengine çok yakın olan çikolata kahve’ye boyadığını görüyoruz, Ten renginden dolayı da bu tarz koyu renkleri siyah, çikolata kahve, sütlü kahve gibi saç renkleri tercih etmesinin doğru olduğunu düşünüyorum.

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5624 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Çağla Şikel Saç Rengi ve Modelleri
Selin Ciğerci Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara