Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Ece Uslu Saç Rengi

2019 yılında artık orta yaşlarında üstünde 45 yaşında gördüğümüz Ece bronz tenleri ile birlikte karamel kahverengi saçları ile son derece sıcak tonları bir arada kullanıyor.

Kara Melek dizisi ile tv ekranlarında gördüğümüz Ece Uslu 1974 doğumlu 45 yaşında.  Gözleri çok güzel maviye çalan ela renginde. Beyaz tenli olmasına karşın bronzlaşmayı seven Ece Fotoğraflarda Bronz tenli görünüyor. Cilt alt tonu notr olan Ece Usluya hem sıcak saç renkleri hem de küllü soğuk saç renkleri yakışıyor.

Kurabiye Fincan

Kendi doğal saç rengi kumral. Ancak genellikle sarışın olarak görüyoruz kendisini. Kaşlarını saç rengine göre nasıl boyadığını farkettiniz mi? İşte özellikle saçları koyu olan bayanlarda bu şekilde saç rengi ile kaşlarının rengini uyum içinde yapmaları gerekir yoksa ortaya hoş olmayan bir görüntü çıkabiliyor.

Saç Kesim ve Modelleri

Kısa ve orta saç kesimlerini ve saç uzunluklarını seven Ece ince telli ama sık saçlara sahip. Bununla birlikte küt saç kesimini özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih ediyor.

ece-uslu-3
abc_c8df2
Ece-Uslu-e8

2019 yılında Ece Uslu genellikle karamel saç renkleri , altın sarı ombre ve föfleli saç renkleri ile görüyoruz.

Ece-Uslu-gh8
Ece-Uslu-j8

Aslında Ece Uslu’ya en çok yakışan renk açık kestane, uçlarına 2 tona kadar açık krepe balyaj ile ışıltı atıldığı zaman harika görünüyor. Sarı saç rengi kesinlikle kendisine yakışmıyor. Kendisini daha yaşlı gösteriyor ve yüzünü daha erkeksi gösteriyor. (kısa saçlı hali ile özellikle) 2015 Yılına geldiğimizde kendisini altın sarısı balyajlı görüyoruz. Aralarda kahve koyu renkler ile karışmış aslında bir nevi krepe balyaj atılmış. Kendisini yaşlı göstermiş bu renk.

Ece-Uslu-jgk8
Ece-Uslu-jgkjh8

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5644 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara