Tüm Saç Renkleri

Demet Akalın Saç Rengi Ve Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Açıkça itiraf etmek gerekirse kadın şarkıcılar arasında en itici bulduğum kadın Demet Akalın. Kendisine fazla güvenen itici tavırlarından mıdır. Maskülen duran tavırları, sert bakışlarından mıdır bilemiyorum ama gerçekten kendisinden hiç haz etmiyorum.

Güzellik anlayışımı belki biliyorsunuz dur doğal güzelliği hangi katın sevmez ki. Demet’in Estetikli olduğunu biliyoruz ancak estetik güzeli olarak da tarif edemeyiz kendisini. Bir kere kendi cilt tonu soğuk olan Demet güneşlendikçe ve bronz bir tene sahip oldukça daha çok itici görünüyor gibi. Yıllardır sarışın olan Demet’in kahverengi saçlarının uçlarına kullandığı karamel ışıltılar kendisine yakışmış.

Hemen alttaki kahverengi saç renginin de bir nebze olsun kendisine yakıştığını söyleyebiliriz ancak oldukça karanlık bir cilt tonu olduğu için bu saç rengi bile onu boğucu gösteriyor gibi.

Daha önceki yıllarda sıklıkla sarı saçları ile gördüğümüz Demetin sarı saçları da son derece yapay göründüğü için kendisine hiç yakışmadığını söyleyebilirim.

0716966_4
0722164_4
demet_akalinin_saclarinin_sirri_1

Cildinin ne kadar bozuk olduğu, çatlakları, pürüzler ile ortaya çıkmış görünüyor. Makyajlı olmasına rağmen ne kadar yaşlı göründüğünü farkedebilirsiniz. Makyajsız hali ile nasıldır bunu sanıyorum kendisi instagram hesabında bir gün paylaşacaktır. Gerçi İnstagram hesabında sadece profesyonel fotoğraflarını görebiliyoruz. Doğal çekim fotoğrafları tıpkı seda sayan gibi yok.

GYUCC-(5)
gyxn0zjj tw1
nz2y9ugj tw1
0706687_4

Sule

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
sule@bakimlikadin.net

Latest posts by Sule (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir