Tüm Saç Renkleri

Çağla Şimşek Saç Rengi ve Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Çağla Şimşek 2013 senesinden beri yayınladığımız Fotoğrafları ile Küçük Gelin dizisinde’ki doğal ve duru güzelliği ile dikkatleri çıkmıştı. O yıllarda o kadar popüler oldu sadece o dizideki başarısı ile şu anda 500 binden fazla takipçisi bulunmakta.

2002 doğumlu henüz 17 yaşında olan Çağla Şu sıralar Eğitimi ile meşgul ve yurtdışında’da eğitim görüyor. Ancak yeni dizi ve film projelerinde de kendisini göreceğimizi umuyorum.

2019’da Çağla Şimşek

Çağla’nın doğal saç rengi Açık kumral çok güzel bir saç rengine sahip olan Çağla’nın ten rengi beyaz ve cilt alt tonu sıcak. Son derece güzel doğal bir güzelliği bulunan Çağlanın buz mavisi gözleri, kendinden şekilli kaşları, kusursuz bir yüz simetriği ve çok da güzel bir burnu var.

Küçük Gelin ve Çağla’nın Küçük Kız Çocuğu Fotoğrafları

Aslında daha önce irili ufaklı pek çok dizide oynayan Çok küçük yaşlarda Tv ekranlarında gördüğümüz ancak 12 yaşında Samanyolu Tv’de yayınlanan Küçük gelin dizisi ile bir anda ününe ün katan Çağla Şimşek’in Fotoğraflarını sunmak istedik sizlere. Kendisi posta gazetesinde yayınlanan habere göre oynadığı Küçük gelin dizisinde bölüm başına 20 bin tl ücret alıyor parasını da ailesine veriyormuş.
Çağla’nın kendi instagram hesabından fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

cagla_simsek_13
cagla_simsek_11
cagla_simsek_10
cagla_simsek_9
cagla_simsek_8
cagla_simsek_6
cagla_simsek_3
cagla_simsek_1

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

Latest posts by admin (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

16 thoughts on “Çağla Şimşek Saç Rengi ve Modelleri

  1. Merhaba size bir sorum olcakti cagla simsek kizimizi cok begenerek izliyoruz benimde 9 yasinda bir kizim var oda cagla simsek gibi oyuncu olmak istiyor ne yapmamiz gere bunun icin bizi bilgilendirisrniz memnun oluruz tsk ederim simdiden

  2. DOKUZ KERE SEV
    ONUNCU OLYIM
    GERÇEKTEN SEV
    SONUNCU OLAYIM

    SENİ SEVİYORUM İLİŞKİMİZİ BAŞLATALIMMI ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir