Tüm Saç Renkleri

Burcu Esmersoy Saç Rengi

Sevdiklerinizle Paylaşın

Burcu Esmersoy‘un daha önce saç modellerini sizlere sunmuştuk. Doğal saç rengide satı olan Burcu sarı saç renginden de vazgeçmeyenlerden. Aslınad sa. dipleri her zaman koyu tonlarda, sonrasında  ise altın sarısı saç boyası bu rengi 8.3 / 10.0 ve 8.0 saç renklerini karıştırarak elde edebilirsiniz. Direkt olarak Loreal markasının 9 numaralı saç boyası ile de elde edebilirsiniz. Bazen küllü saç renkleri de kullandığını görüyoruz. Aslında tamamen aynı olmasa da 8.1 ile yine 10.0 saç rengini karıştırabilirsiniz. 8.3 ise daha dore bir ton katar.

2019’da Burcu Esmersoy

Konuda Yer Alan Başlıklar

Burcu Esmersoy 10 sene önce de aynı saç rengini kullanıyordu şu anda da aynı saç rengini kullanıyor.

Bu saç renginin tam olarak karşılığı loreal 9 numara saç boyası.

Saç Kesimi ve Modelleri

Burcu diğer pek çok ünlü isim gibi omuzuna kadar uzanan saç kesimi uzunluğunu kullanmayı tercih ediyor. İnce telli ve kırılgan saçları bulunan Burcunun diplerinden doğal saç rengi olan koyu sarı saçları çıkıyor. Uzun ve dağınık saçları kullanmayı seven Burcu günlük hayatta genellikle saçlarıı topuz yapıp küçük ama yeşil güzel göz rengini ortaya çıkarıyor.

Abiye saç olarak ise daha çok dolgun ve dalgalı saç modellerini tercih ettiğini söyleyebiliriz.

burcu-esmersoy-1
burcu-esmersoy-2
burcu-esmersoy-3
burcu-esmersoy-4
burcu-esmersoy-5

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

Latest posts by admin (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir