Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Örgü Boyunluk Yapımı

Örgü boyunluk modeli çıkarmak özellikle örgü işine yeni başlayanlar için en kolay uygulamaların başında gelir, çünkü hem örnek ilmik modeli genellikle düz ve hep aynı sırada gitmektedir. Yani örneği bir kere çıkardıktan sonra hep aynı işlemleri uygulamaktasınız.

Her mağazanın vitrininde ve çevremizde sık sık görmeye başladığımı örgü boyunlukları kendimiz evde yapmaya ne dersiniz?  Ben almaktansa kendim örmeyi tercih ettim . Bunun için çok araştırma yaptım ama tam olarak nasıl yapılcağı hiçbiyerde net anlatılmamış. Kendim deneme yanıma yöntemiyle sonunda istediğim boyunluğu yaptım. Böylelikle hem paralarımız cebimizde kalıyor hemde kendi emeğimiz olan bir şeyi kullanmanın gururunu yaşıyoruz. Soranlara “ben yaptım” demenin keyfi inanın paha biçilmez 🙂

Videolu Anlatımı

Avrupa’da kadınlar genellikle köpekleri için boyunluk örerler. Örnek modellerini ise bulmak çok kolaydır genellikle aynı kalınlıkta şişler kullanılır.

Eşinize, babanıza ya da annenize en güzel hediye bu olabilir. En az atkı kadar yapılması kısa süreli ve kolay olacaktır.

orgu_boyunluk_6
orgu_boyunluk_5
orgu_boyunluk_4
orgu_boyunluk_3
orgu_boyunluk_2
orgu_boyunluk_1

Yazar Hakkında
Toplam 200 yazı
sinemmm
sinemmm
Şunlar da ilginizi çekebilir
Saçları Yıpratmadan Saç Rengi Nasıl Açılır?
Ayakkabı Süsleme (DIY)
Bebek ayakkabısı nasıl örülür Resimli Anlatım
DIY: Gladyatör Sandalet Yapımı

Yorumlar (1 Yorum)
furkankamaz
furkankamaz Cevapla
- 15:57

gri boyunluk modelinin yapılışını yazarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara