Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

En Güzel 20 Crop Top Kombinleri

Crop Top yaz aylarında doğru şekilde giyildiği zaman hem sıcak yaz aylarında günlük giyim için hem de şık bir abiye gibi gece kombinlerinde sıklıkla tercih edebileceğimiz kıyafetlerdir.

Crop Top Nedir? Nasıl Giyilir?

İp omuz askılı ya da tamamen omuz dekolteli, yarım kesim yan göbek kısmı açık kalan ancak uzunluk ve kısalığı değişken bluz modellerine Crop Top denilmektedir.

Crop Top genellikle etekler, pantolonlar, tulumlar, spor kıyafetlerle birlikte taytlar ile kullanılmaktadır. Özellikle genç kızlar taradından kot / denim şort modelleri ile birlikte kombinlenmektedir.

Abiye olarak da kullanılabileceğiniz Crop topları aşağıdaki ki gibi bir hata yapmadan kullanmanızı diliyorum. Zira ön kısmının biçimsiz duruşu bu tarz özellikle siyah kot pantolonlarında çok kötü durmakta.

Kimlere yakışır – Kimler giyer?

Genellikle 16 -25 yaş arası genç kızlar ile birlikte küçük göğüslü kadınlar destekleyici görünmez sütyenler ile birlikte tercih ederler. Çünkü göğüsleri ön plana çıkaran bu tarz özellikle ince belli, uzun bacaklı genç kızlara daha çok yakışmaktadır.

Crop Top genellikle takım olarak da satılmaktadır. Bluz pantolon şeklinde sıklıkla butiklerde ve moda mağazalarında 2019 fiyatları ile 20-50 tl arasında fiyatlara bulabilirsiniz.

Crop Top’lar bazen t-shirt olarak da kullanılabilmektedir. Ancak genellikle Türkiye’de bluz modelleri tercih edilmektedir.

Crop Top Etek ile birlikte kullanılmasına rağmen fazla tercih edilmediğini söyleyebiliriz.

Yazar Hakkında
Toplam 5295 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Her Mevsim Stilini Yansıtan Tasarımlar KOTON’da
Beyaz askılı bluz modası Nasıl Kombinlenir
Korse Ve Gömlek Kombin Önerileri
Body Suit: Vücudunuzu Saran Şıklık

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara