Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Değerlendirme: Oje Kurutucu Olarak Ne kullanmalı ?

Eğer bir oje kurutucu satın almak istiyorsanız mutlaka bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum Çünkü bu yazıda oje kurutucu maymundan ( komik ama ) Sprey, cila, cihaz, ışık dry top coat ( kurutucu ojeler ) ve diğer ürünlere kadar gerek benim kullandığım gerek sosyal medya’da en çok oy alan ve en çok kullanılan ürünleri bu konuda bulabilirsiniz.

Oje kurutucu çoğu kadın için gereksiz olarak düşünülür,

Kurabiye Fincan

Gereksizdir çünkü ; Örneğin evden çıkmadan hemen önce acil bir durumda sürülen bir oje kurutucu tırnakları bozmuyor, tırnak etinizi kurutmuyor ve etkisini hemen göstermiyorsa gerçekten de oje kurutucusuna hiç ihtiyaç duymayabilirsiniz.

Gereklidir çünkü ; Ancak oje kurutmakta sabırsızsanız, ojeler duvarlara, yastıklara ve binimum her yere leke bırakıyorsa sizin için başarılı bir oje kurutucu hayati bir etkiye sahip olabilir.

İpucu: Oje kurutucunuz yoksa en hızlı oje kurutma taktiği, klima ve soğuk su olacaktır.

Oje Kurucu Maymun

Genellikle küçük kızların ilgilendiği bu ürün belki eğlence için alınabilir ama uzun vadede kullanmayacağınızı düşündüğüm gereksiz bir ürün. Sonuçta ojeyi sadece evde odamızda kullanmıyoruz, sürekli bu maymunu yanımızda taşıyacak halimiz yok. Maymun ojeyi yaklaşık 30 sn’de kurutuyor gibi görünüyor. Kalem pille çalışıyor ve alttan üstten hava üflüyor ancak hem kalıcı değil, hem kullanılabilirliği zayıf hem de çabuk bozulabilecek bir ürün.

Oje Kurutucusu Kullanırken İp Uçları: Fırçalı olan kurutuculardan kullanacaksanız ojenizi 30 saniye kadar kendiliğinden kurumaya bırakın çünkü kurutucunun fırçasına ojenin rengi çıkabiliyor. ve kullanırken seri olmak önemli çünkü tırnak uçlarında pütür pütür kalabiliyor.

Golden Rose Quick Dry Top Coat

Gratiste satılıyor Fiyatı 10 tl.

Kullanıcı yorumu;

Ojeyi iki kat sürüyorum üzerine de bunu sürüyorum diğer ele sürene kadar öbürü kuruyor benim gözümde efsanedir. ayırca ben ojelerimi hep yatmadan önce sürerim ve hep yatağın izleri olurdu bunu kullanmaya başlayınca o dertten kurtuldum.

https://www.suslusozluk.com/oje-kurutucu?i=484572

Esence Express Dry Drop

Gratiste satılıyor Fiyatı 15 tl.

Çok hızlı ojeyi kurutan yine oje üzerine sürülen bir cila şeklindeki Esence en çok beğeni alan oje kurutucularının başında geliyor.

Spreyler

Rose Kurutucu Sprey: Hızlı kurutmasına rağmen çok yağlı

Flormar sprey: Yavaş kurutuyor ve sprey 3 günde oje süren birisi olarak 2 ay kadar dayandı.

Benri Oje kurutucu Sprey:

Yapısını değiştirmişler. öncesinde yağlı yapış yapıştı. şimdi o yağlılık gitmiş daha fresh. her ikisi de sürdükten sonra iki dakika içinde kurutuyor. 

https://www.suslusozluk.com/oje-kurutucu?i=998928

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5660 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara