Tüm Saç Renkleri

Küt Kesim Ombre Balyaj Saç Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Küt kesim ve kısa kesim saçlar özellikle çene yapısının uzunluğu ele alındığında size yakışıp yakışmadığını söylemek neredeyse kesinlik kazanacak kadar doğru bir ölçü vermektedir. Şayet kulağınızın hemen altından aldığınız ölçüde çenenize kadar gelen uzunluk 5.7 cm’den kısa ise rahatlıkla kısa kesim saç modellerini tercih edebilirsiniz size çok daha fazla yakışacaktır.

Saçlarınızı küt kestirdiğiniz de saç renginizi ombre şeklinde renk geçişi ile birlikte kullanabilirsiniz. Kısa saçlarda 2-3 tonluk renk geçişlerinden daha çok 1-2 tonluk Sombre dediğimiz daha hafif renk geçişlerinin daha güzel ve doğal göründüğünü de söyleyebiliriz.

Bilge Önal’ın saç rengi kahverengisen uçlardan açılan dore karamel saç rengine doğru geçmekte ve bu saç renginin kendisine de çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Guliz Ayla’nın küllü kristal saç rengi küt saçlarda farklı bir ombre saç rengi düşünenler bakabilir.

Directions saç boyası ile elde edilen diplerde kendi kahverengi saç rengi ve uçlarda kırmızı ombre saç.

bob-ombre1

Saçlarınız kısa iken genellikle balyaj yaptırmanın zor ve hoş olmayacağını düşünürsünüz ama bazı örnekler var ki hemen bunu denemek isteyebilirsiniz 🙂 özellikle kahverengi saçlar üzerine altın sarısı dore boyalar çok hoş durmaktda. Bunun pek çok örneğini konularımızda yayınladık. tabii bunun için de kaş renginizin 1-2 ton açık olması gerekir. 

bob-ombre10
bob-ombre9
bob-ombre8
bob-ombre7
bob-ombre6
bob-ombre5
bob-ombre4
bob-ombre3
bob-ombre28
bob-ombre27
bob-ombre26

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

Latest posts by admin (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir