Tüm Saç Renkleri

Bengi İdil Uras Saç Rengi ve Modelleri

Bengi İdil Uras gerek son derece başarılı oyunculuğu ile gerek çok güzel bir kadın olması nedeni ile benim son yıllarda beğendiğim zarif ve güzel kadınlardan bir tanesi. Saç rengi ve tarzlarında da farklı stilleri denemeyi seven Bengi sıcak bir alt tona sahip olduğu için ona siyah, kumral ve kahverengi saç çok daha fazla yakışıyor ancak aşağıda tarçın bakırı biraz daha fazla olan çilek sarısı saç rengini görüyorsunuz.

Bakır tonları daha fazla yoğun olan bu saç rengini elde etmek için formül: % 30 Loreal 7. 32 Krem Karamel + % 60 Loreal 7.43 Sultan bakırı saç boyası

+

Saç Modelleri ve Kesimi

Gözleri ve bakışları çok güzel olan Bengi İdil farklı uzunlukta saç kesimleri kullanmayı seviyor. Yüzü uzun ve düz bir simetri de olduğu içik küt saç kesimini sıklıkla kullandığını görüyoruz. Anca burnu biraz büyük olduğu için de kısa saç burnunu biraz daha fazla ön plana çıkarıyor. Bunun dışında yüzüne doğru kontrast verdiği makyajlarda burnu o kadar büyük görünmediği için daha hoş göründüğünü söyleyebiliriz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5614 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara