Tüm Saç Renkleri

Bahar Şahin Saç Rengi ve Modelleri

Bahar Şahin 22 yaşında olmasına rağmen çok genç yaşlarda saçlarını boyamayı tercih eden kızlardan. Bahar buğday tenli ve soğuk bir alt tonu var bu nedenle de saçlarını genellikle karamel saç rengine boyuyor. Bu şekilde saç rengi ile ten rengi notr oluyor ve daha güzel görünmesini sağlıyor.

Bahar gerçekten güzel bir kadın, youtube videolarında işveli , cilveli hallerini ufak şımarıklıklarını da görmek mümkün. Bu tarzına sinir olan da çok fazla genç var hayran olanda.

Aşağıdaki saç rengi ise Loreal 5.32 Çikolatalı Kahve saç boyası ile rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Gençler arasında oldukça popüler olan Bahar Şahin 1997 doğumlu ve henüz çok genç olmasına rağmen Televizyon dizileri ile adını duyurup geniş bir hayran kitlesine ulaştı bile.

Saç Kesimi ve Saç Modelleri

Bahar Şahin tıpkı diğer pek çok genç kız gibi uzun saç kesimi ile ve saçlarını ön planda tuttuğu makyaj ve giyim stili ile kendi tarzını oluşturuyor. Düz zaman zaman dalgalı saçları hafif arkadan doplamayı seviyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5614 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara