Banu Parlak Saç Rengi ve Modelleri

zamedya

İnstagram fotoğrafları ile meşhur olan ve o gereksiz dudak büzme hareketi ile oldukça itici bir hale gelen ancak sonrasında çıkardığı albüm ve şarkılarla youtube’de 150 milyon izlenen klipler çeken bir hatun kişi Banu Parlak.

Açıkçası çok aman aman saçları olmasa da yüz hatları, ten rengi benzeyen kadınlar için uyguladığı saç rengi örnek alınabilir.

Köpek Dünyası

Banu Parlak Esmer tenli ve Alt tonu sıcak o nedenle karamel saç yerine küllü saç tonları ona daha çok yakışıyor, saç uçlarında gördüğünüz karamel saç rengi’nin ışıltı katıp ombre olması istenmiş ama kesinlikle yakışmamış.

Saç Modelleri ve Kesimi

Nispeten aşağıdaki saç rengi geçişleri en güzel uyguladığı saç rengi uygulaması olmuş Doğal saçlarında bırakıp saç uçlarını da sombre uygulaması ile çok az 2 ton kadar açmış.

Saç kesimi olarak uzun göğüslerine kadar uzanan saç kesimlerini tercih eden Banu parlak genellikle salınık bıraktığı saçları doğal haliyle kullanıyor. Ancak aşağıdaki yandan tek örgülü saç modelinin kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi
Kumral’dan Doğal Sarıya Geçiş (Altın Işıltılı)
Bakır Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Çerçeve Ombre Modelleri- (sombre)

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara