Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

2019 Bayan Ceket Kombin ve Modelleri

2019 yılında Türkiye’de satın alabileceğiniz Tüm moda markalarının Bayan ceket ( Genellikle kumaş ) modellerini sizler için derledim. Diğer tarz ceketler ( Denim – kot, deri, Tüvit ceketleri ise ayrı konularda sizlere sunacağım. Bu konuda Vakko, Beymen gibi dünya’nın en ünlü ve tanınmış markalarının ceketlerini bu konuda en sonda yer vereceğim. Bunun nedeni fiyatları oldukça pahalı olmasıdır. Biz alabileceğimiz en güzel bayan ceketlere odaklanalım.

İpekyol

Konuda Yer Alan Başlıklar

Bence Türkiye’de en güzel ceketleri bulabileceğiniz marka İpekyol. Sizinde konuda görebileceğiniz gibi en çok çeşit gerek takım için gerek iş kombini olarak gerekse abiye ceket tarzında tüm farklı stilleri İpekyol mağazalarında bulabilirsiniz.

Güpür mixli kemerli ceket fiyatı 499 tl

Çizgi desen şifon ceket 399 tl

Özellikle Ofis kombini olarak değerlendirebileceğiniz çok şık ceket modelleri bulabilirsiniz.

Mono yaka keten ceket 699 tl

Leopar desen transparan ceket Abiye 799 tl

Metal aksesuar kapama ceket 299 tl

Tüm bu birbirinden harika ve bence 2019’un en güzel bayan ceket modellerini İpekyol’da bulabilirsiniz. Tüm ceketlere bakmak için İpekyol.com

Koton

İpekyol’dan sonra en çok ceket modeli Koton’da var. Türk kadınının kumaş ceket sevgisini bildiklerinden olsa gerek uygun fiyata çok güzel kombinleyebileceğiniz farklı kumaş türlerinde kesim ve boylarında ceketler bulabilirsiniz.

2019 koleksiyonundaki fiyatlar ise son derece uygun 119 tl ile 189 tl arasında değişiyor.

Bu modellerin tamamını Koton mağazalarından ve resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Mango

Mango’da şık ama az sayıda kadın ceketi bulduğumu söyleyebilirim. 2019 Koleksiyonundaki Ceketler görülmeye Değer Mango mağazalarından yada resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Mango’nun fiyatları 180 tl ile 600 tl arasında değişiyor.

Mango’nun tüm bayan ceket modellerine Mango.com/ceket sitesinden bakabilirsiniz.

Zara

Zara’da Türk bayanlarının sevebileceği ceket modellerine pek rastlayamadım açıkçası. Tarzları iyice maskülen bir havada kayboluyor gibi geldi bana. Yine de sevdiğim ceketleri derledim. Fiyatlar 160 ile 350 tl arasında.

Bu ceketleri Zara mağazalarından ya da Zaranın resmi web sitesinden alabilirsiniz.

Pull & Bear

Daha çok genç kesime hitap eden Pull & Bear’da ise neredeyse kumaş ‘tan ceket neredeyse hiç yok. Genellikle mont ceket , kot jenas ceket tarzında olduklarını söyleyebiliriz.

Bazı modeller çalışan kadınlar için özellikle iş hayatında blazer ceket şeklinde olup bazıları renkli gece hayatında son derece tarz ve dikkat çekici tasarımlara sahip.

En Güzel Bayan Kumaş Ceket Kombinleri

kisa-ceket-5

Genellikle bele oturan ceketlerin kadınları daha fit, daha çekici daha zayıf gösterdiğini söylebilirir o nedenle ceket alırken buna dikkat etmenizi öneririm.

kisa-ceket-6
kisa-ceket-7
kisa-ceket-9
kisa-ceket-11

Bir başka ayrıntı 80’li yıllarda populer olan Ceket vatkalarının hala pek çok modelde kullanılıyor olması. Bunun en büyük artısı sizi daha uzun, omuzlarınızı geniş göstermesi ki bu da sizi daha dikkat çekici ve güçlü gösterir. Beğendiğiniz modelleri yorum olarak sorarsanız sizin için nerede satıldığını ve fiyatını araştırabilirim.

kisa-ceket-28
kisa-ceket-31

Yazar Hakkında
Toplam 5296 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
2019 Deri Ceket – Modelleri ve Kombinleri
2018 Mango Ceket Modelleri
2018 Koton Ceket Modelleri
Boyfriend Ceket Nedir?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara