Tüm Saç Renkleri

Aybike Alev Yanar Saç Rengi ve Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Yemekteyiz programı ile tanınan ancak daha öncesinde de instagram’da paylaştığı fotoğraflar ve paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken Aslen Gemi kaptanı olan Sosyatik güzel Aybike Alev Yanar’ın saç rengi genellikle hep bakır ve kızıl tonlarında. Daha önceleri karamel saç rengine de boyayan ve sıklıkla saç rengini değiştiren Aybike’nin saç rengi ile ilgili özel bir konu açmamdaki sebep gerçekten farklı ve güzel saç renkleri denemesi.

Aybike’nin şu anki saç rengi Koyu kahverengi saç renginin üzerine (%40) Neva Color Sultan Bakırı (8.44) saç boyası + (%40 ) loreal Sıcak Bakır Kahve 6,45 + %20 Loreal Tarçın Bakır 7,43 ) saç boyası kullanılarak edilebilir.

Aşağıdaki saç rengini ise % 80 Neva Color Şarap Kızılı (5.66) + %20 palette 7-887 Ateş Kızılı ile elde edebilirsiniz

Saç modeli olarak da farklı saç modelleri kullanmayı seven Aybike toplu ve topuz saç modelleri ile son derece hoş görünüyor. Ünlü olmamasına rağmen verdiği pozlar ile son derce sosyatik bir güzel olarak dikkat çekiyor.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir