Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

6-10 Yaş Kız Gelinlik Ve Tül Abiye Modelleri

Özellikle düğünlerde her yaştan küçük kızlarımızın ama özellikle 6-8 ve 10 yaş arasındaki kızların yakın akrabalarının düğününde ( ablası, abisi veya birinci derece akrabalarında ) Giymek için seçebilecekleri çok güzel şifon , Tül ve genellikle gelinlik tarzında şifon Abiye elbise ve gelinlik modellerini sizler için derlemek istedim.

Renk olarak genellikle pudra pembesinin seçildiği şifon tül kabarık etekli gelinlik- Abiyeleri özellikle küçük kızlar özel balolar, okul baloları ve düğünlerde rahatlıkla giyebilirler.

Nerede Satılır?

Bu tarz küçük gelinliklerin daha basit olanları ve genellikle 4-6 yaş arasındaki kızlar için satılanları internette 70-100 tl gibi bir fiyatla satın almanız mümkündür. Aşağıdaki abiye- nişanlık- gelinlik küçük elbiseleri ise instagram’dan @jiaduofashion bulabilirsiniz.

Şifon etekli bu elbiselerin fiyatları 200-400 tl arasında değişmekte. Ancak yukarıda adresini verdiğim hesap yabancı. Türkiye’de bu tarz elbiseler ise kalite ve güzellik olarak maalesef yok. Çok daha basit ve sıradan elbiseler bulmak mümkün.

Daha çok 7,8,9,10 ve belki 11 yaşındaki küçük kızlar için ideal olabilecek son derece güzel belkide ilköğretim mezuniyeti için seçebileceğiniz elbise modelleri.

Pembe Kız çocuk Elbise Abiye
Çocuk 10 Yaş Abiye 2013

Yazar Hakkında
Toplam 221 yazı
rabia
rabia
Şunlar da ilginizi çekebilir
12 Yaş Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları
Erkek ve Kız Çocukları İçin En İdeal Oyuncaklar nedir?
BEBEK ALIŞVERİŞİ NASIL YAPILMALI?
Crocs Çocuk – Bebek Terlik ve Ayakkabı Modelleri 2015

Yorumlar (1 Yorum)
nermin
nermin Cevapla
- 14:53

bunlari nasil sifaris ede biliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara