Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Özge Borak Saç rengi ve Modelleri

Saç Modelleri olarak ise uzun saç kesimlerini sürekli kullandığını genellikle televizyon ekranlarında uzun saç uçlarında hafif dalgalar ve doğal salınık şekilde çıktığını söyleyebiliriz.

2019 Saç Rengi

Doğal saç rengi Açık kumral olan Özge Borak’ın saçları  o kadar güzel ki hala nasıl bir saç reklamında oynamadığına şaşırıyorum. Son derece gür, dolgun ve doğal dalgaları ile çok güzel görünüyorlar.

2019’da sunduğu programlarda saçlarını bir miktar ışıltı katan özgenin aşağıdaki saç renginin formülü: Loreal 6.03 Altın Karamel ve saç uçlarına Loreal 8.34 ( CASTING CRÈME GLOSS ) serisinin Brushlight tekniği Ombre tarağı ile hafif ılşıltılar katabilirsiniz.

Doğal güzelliği ile ön plana çıkan son derece başarılı oyuncu Özge Borak Son günlerde Ata Demirer ile olan ayrılığı ile konuşulsa da ben oyuncunun doğal ve son derece gür saçlarına dikkat çekmek istiyorum.

ozge_borak_1
ozge_borak_2

Bu arada daha önce saçlarında boya var mıydı bilemiyorum ama Özge’nin saçları diplerden de belli olabileceği gibi son derece doğal duruyor.

Yazar Hakkında
Toplam 5295 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Ombre Modelleri ve Renkleri
Rehber: Sarı Saç Renkleri ve saç boya Numaralar
Alev Ombre Nedir – Uygulama renkleri ve Saç Modelleri
Aslı Bekiroğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara