Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Güliz Ayla Saç Rengi ve Modelleri

Güliz Ayla farklı saç renklerini denemeyi seven ve bu konuda da oldukça başarılı olduğunu düşündüğüm bir kadın. Zaten gerek turkuaz Mavi göz rengi gerek pembe alt tonlu beyaz ten rengi ile farklı saç renklerini çok güzel taşıyabilen bir kadın.

2019’da kullandığı aşağıdaki saç rengi Loreal Açık Sarı 10 saç boyasıdıdır. Yüzü kısa ve oval olduğu için küt saç kesimi kesinlikle kendisine son derece yakışıyor.

Kurabiye Fincan

Saçlarını zaman zaman platin açık sarıya’da boyayan Güliz bu saç rengi ile olduğundan çok daha fazla yaşlı görünüyor. Kıvırcık bukleli saçları da açıkçası kendisine hiç yakışmamış.

Aşağıdaki saç rengini şayet saçlarınız açıksa Neva Color Fındık Kabuğu(6.3)

Farlı saç renklerini özellikle albüm kapaklarında kullanmayı seven Güliz Platin gümüş saç rengi üzerine lila saç boyası ile çok farklı bir tarzda görünüyor. Ki ben bu saç stilini çok beğendim. Bu tarz normal saç boya markalarında bulamayacağınız ekstrem ( sıradışı ) saç boyalarını Türkiyede iki markada bulabilirsiniz. Directions saç boyası ve Manic Panic Saç boyası

Saç Kesimi ve Modelleri

Zayıf ve ince telli olan saçlarını genellikle kısa ve küt kestiren Güliz omuzlarına kadar dökülen uzunlukta saç uzunluğunu, dalgalı, kıvırcık, ve küt saç kesimlerini tercih etmekte.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5644 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara