Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Kibarlı Gıda Takviyeleri

Gıda takviyeleri ilaç olarak kullanılmayan ancak kişiye ek besin öğeleri sunan ürünlerdir. Kibarlı markası uzun yıllardır bu sektörde varlığını sürdüren ve yarattığı 20’den fazla ürün ile satışlarına devam eden bir firmadır. Kibarlı ürünleri‘ni incelediğinizde farklı alanlarda takviye sağlayan pek çok kategoride ürün olduğunu görebilirsiniz.

Piyasa’da pek çok gıda takviyesi adı altında ürün olduğunu ve bunların çoğunun internetten satışını gerçekleştirdiğini hatırlattıktan sonra bir sağlık sorunu yaşadığınızda öncelikle doktorunuza danışmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Kurabiye Fincan

Doktorunuzun reçete ettiği ilaçlar dışında bitkisel destekleyici ürünler kullanmak istiyorsanız dahi ürünü çok iyi araştırıp internette olumlu ve olumsuz yorumlarını dikkate almanızı, markanın güvenirliğini araştırmanızı, şikayet olup olmadığına bakmanızı da önermekteyim. Araştırmalarınızı yaptıktan sonra ise alacağınız üründe kullanılan öğeleri mutlaka kendi doktorunuza sormanızı ve onun onayından sonra bu tarz destekleyici ürünlere yönelmenizi önermekteyim.

Aşağıda en çok rağbet gören kibarlı ürünleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Kibarlı Panax; Özellikle kalp damar sağlığı için kullanılan ürün Kibarlı’nın en çok satış yaptığı ürünlerin başında yer almaktadır. İçeriğinde; Çoban Çökerten, Yeşil Yulaf ve Kore Ginsengi bulunmaktadır.

Kibarlı Reishi Mantarı; Bağılıklık sisteminin gelişimi ve güçlenmesinde kullanılan bir gıda takviyesi ürünüdür. İçeriğinde; Reishi Mantarı Ekstresi, Maitake Mantarı Ekstresi, Shiitake Mantarı Ekstresi, Vitamin C, Astaksatin

Kibarlı Omaflex; Eklem ağrıları ve sıvı kaybı için kullanılan destekleyici bir üründür içeriğinde; Glukozamin Sülfat, Kondroitin Sülfat, MSM(Metil Sülfonil Metan), Hyaluronik Asit, Kollajen, Magnezyum Oksit, Astaksatin, Vitamin A(Beta Karoten), Vitamin D(Kolekalsiferol) öğeleri bulunmaktadır.

Kibarlı Omadur; İçeriğinde; Romatizme şikayetlerinde bitkisel destekleyici ürün olarak sunulmaktadır. İçerğinde; Zencefil Ekstresi, Zerdeçal Ekstresi, Zerdeçal Toz, Akgünlük Ekstresi, Karabiber Ekstresi, Astaksatin

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5646 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara