Tüm Saç Renkleri

Evrim Akın Saç rengi ve Modelleri

Evrim Akın saç rengini fazla değiştirmese de kullandığı saç renkleri zaten ten ve göz rengi ile oldukça uyumlu olduğu için oldukça başarılı bir seçim yapmış olduğunu söyleyebiliriz. Evrim Akının doğal kendi saç rengi kumral kahvedir. Fotoğraflardan bakarak tek tek hangi saç rengini kullandığını sizlere açıklamak isterim.

Aşağıdaki resimde Açık Kahve bakır’ın en güzel örneklerinden birini görebilirsiniz. Kahverengi gibi ancak ışıltılı bakır-kızıl yansımalar var ve bu saç rengini Evrim Akın genellikle kullanmaya özen gösteriyor.

Kurabiye Fincan

Bu saç rengini İgora Royal 5.7 Açık Kahve bakır saç boyası ile elde edebilirsiniz.

Yine aynı saç rengi açık kahve bakırı. İgora saç boyası ile.

Saç Modelleri

Genellikle saç kesimi olarak orta uzunlukları tercih eden Evrim farklı saç kesimlerini ve stillerini denemeyi seviyor. 2019’da ekranlarda onu en çok kahküllü saç tarzıyla görmekteyiz.

Yukarıdan topladığı topuz ve makyajdaki kontrastlar sayesinde yüzü daha ince dudakları çok daha güzel görünüyor.

Bence kahküllü bu saç kesimi kendisine kesinlikle yakışmamış. Yüzünü, gözlerini ve bence çok güzel olan alnını kapatmış, dudaklarını ön plana çıkarmış ki Evrimin botokslu görünen dudakları bence çok yapay ve estetikli duruyor. Bu saç modeli kesinlikle olmamış.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5671 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara