Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Dr. Hakan Özkul Ürünleri

Dr. Hakan Özkul Hacettepe üniversitesi Tıp Fakültesinde önlisans Ankara Gazi üniversitesinde lisans eğitimini tamamlamıştır. Bu eğitimlerden sonra Tıbbi Aromatik Bitkiler konusunda akademik eğitim almış ve 2012 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümünden de mezun olmuştur.

Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra çeşitli hastanelerde doktor olarak görevini sürdürmüş olan Dr. Hakan Özkul sağlıklı yaşam konularında pek çok televizyon programına katılmıştır. Dr. Özkul, TGRT Euro Kanalında yapılan “Doktorlar Konuşuyor” programına uzman konuk olarak katılmaktadır. Haftalık olarak yayınlanan Meltem TV’de “Sağlık ve Yaşam”, Mesaj TV’de “Sağlıklı Günler” ve Sıhhat TV’de “Önce Sağlık” programlarına düzenli olarak katılmaktadır.

Kurabiye Fincan

Fitoterapi ( Bitkisel Tedavi ) Alanındaki çalışmaları

Uzmanlığını Fitoterapi alanında geliştiren Dr. Hakan Özkul, gerek yur dışında gerekse yurt içinde bitkisel tedavi alanında yürütülen ortak çalışmalara katılmakta, konferans ve seminerlerde yer almaktadır. Dr. Hakan Özkul çalışmalarının Türkiye’deki endemik tıbbi bitlkiler, Tıbbi bitkilerin Türkiye’deki üretimi, bitkisel tıp tarihi gibi alanlarda hala akademik çalışmalar yürütmekte olup halen Kibarlı ürünlerini geliştiren Akademik kurul üyeliğini yapmaktadır.

Ürünler

Bitkisel tedavi Türkiye’de yeterince gelişmemiş ve halkın bilinçlenmediği bir konu olarak görülmektedir. Ancak bu konuda Türkiye’de son derece başarılı doktolar’da bulunmaktadır. Örneğin; Dr. Hakan Özkul‘un ürettiği bitkisel ürünler Kibarlı Panax buna örnek gösterilebilir.

Dr. Hakan Özkul’un geliştirdiği bitkisel gıda takviyeleri özellikle kısırlık, cinsel sorunlar, şeker hastalığı, damar tıkanıklığı gibi sorunlar gibi rahatsızlıklara yardımcı olmak için üretilmiştir.

Bu tarz ürünler özellikle ciddi hastalıkları bulunanlar için diğer tüm ilaç ve takviyelerde olduğu gibi oldukça riskli olduğundan kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız ve onun onayı ve görüşüne göre hareket etmenizi önermekteyiz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5646 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara