Tüm Saç Renkleri

30 En güzel Yüksek Belli Pantolon Kombinleri

Bu konuda Yüksek Bel Pantolonların Stil incelemesini yaptık. 30’dan fazla sokak modası kombini derledik. Nasıl giyilir ve kimler giymeli gibi farklı bilgileri sizlere sunmaya çalıştık.

Yüksek bel pantolonları kombinlerken dikkat etmeniz gereken konu kalçalarınızın fazla büyük olmaması gerektiğidir. Normal ölçülerde kalçalara sahipseniz yani maxsimum M (medium ) giyiyorsanız bu pantolonları rahatlıkla tercih edebilirisiniz demektir.

Kimlere yakışır?

Yüksek belli pantolonlar ince belli bayanlar için muhteşem bir alternatiftir. Zira bacaklarınızı uzun gösterir, popo bölgesini ve bel bölgesini ön plana çıkarır. Sizi çok daha çekici ve uzun boylu gösterir adeta 5 cm daha uzun görünürsünüz.

Yüksek bel pantolonlarda genellikle kumaş koton, pamuk gibi kumaşlardan seçilir.

Nasıl Kombinlenir?

Eğer kısa boylu iseniz bol paça pantolon ve platfarm topuk ayakkabı giymenizi tavsiye ediyorum.

yuksek-bel-pantolon-27

Ofis Giyiminde

Ofis Giyimde’de siyah pantolon ve beyaz gömlekler tercih edilmektedir.

Abiye Giyim’de

Genellikle yüksek bel ve bol paça pantolonlar tercih edilmektedir.

Kombinlerde gördüğünüz gibi sokak modasında özellikle tercih edilen bu pantolonları gömlek, göbeğinizi açıkta bırakan yarım bluz, tshirt giyebilirsiniz. 

yuksek-bel-pantolon-25

Kimler Giymemeli

Kilolu bayanlara, kalçası, basenleri geniş bayanlara önermiyorum. Zira yüksek bel pantolonlar onları daha kilolu gösterecektir ve şekilsiz duracaktır.

yuksek-bel-pantolon-33
yuksek-bel-pantolon-31

Genellikle bol paça olanları son derece hoş görünüyor.Kombin önerileri için görselleri inceleyiniz.

Yüksek Belli Kot Pantolonlar

Kot ( Jeans-Denim) pantolonlarında  kemer kısmının belinizden 2.5 santim daha yukarda olduğu kesimler yüksek belli olarak geçer. Bu tarz kesim pantolonlar poponuzu daha belirgin hale getirirken belinizi ince gösterir. Bacaklarınızı dolayısı ie boyunuzu da uzun gösterir. Ancak bu tarz pantolonları ince bacaklı, ince belli kilosu olmayan bayanlara öneriyorum. Zira bel bölgesini ve bacaklarını çok ön plana çıkardığı için kilonuzda daha dikkat çekecektir.

Sokak Stilleri

Farklı tarzlarda, ister gece kombini olarak ister gündüz sokak stili olarak tercih edebileceğiniz sokak stillerini derlediğimiz bu galeride 30’dan fazla örnek ile kendi giyim tarzınıza uygun en güzel stilleri örnek alabilirsiniz.

yuksek-bel-pantolon-21
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 3498 yazı
Naz Kaya
Naz Kaya
Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara