Tüm Saç Renkleri

2019 Pronovias Abiye Modelleri

Bu konuda hem Bu sezon ( 2019 ) Hem de geçen sonunun şu anda indirimli abiye elbise modellerini ( gece elbiseleri ) inceleyebilirsiniz. Fiyatları 600 ile 3000 tl arasında değişen abiyeleri Türkiye’deki Pronovias mağazalarından almanız mümkün.

2019 Abiyeler

2019’da Pronovias mağazalarında daha sınırlı sayıda abiye elbise modeli olduğunu söyleyebiliriz. Gelin annesi- Damat annesi konseptinde 50 – 60 yaş arası bayanlar için özel bir koleksiyon hazırlayan Pronovias 20-30 yaş arası kadınlar için hazırladığı koleksiyonda genellikle siyah rengi tercih etmiş.

Kurabiye Fincan

Mezuniyet balosu için çok şık şifon siyah abiye elbise 2019 koleksiyonundan.

Siyah tülden yapılmış, kalp yakalı korsajı asimetrik drapeler, A kesim eteği ise kumaş üzerine serpiştirilen boncuk işlemeleri ile süslenmiş elbise

Kesinlikle çok şık transparan omuz ve sırt dekolteli balık etek siyah gece elbisesi modeli

Vücudu sarıp sarmalayan siyah krep kumaştan yapılmış, uzun kollara, parıltılı polka dot tülden yapılmış yakaya ve sırt bölgesinde bir sıra halinde aşağı doğru inen düğme detayına sahip, balık etekli elbise

Özellikle düğünlerde 40- 60 yaş arası kadınların giyebileceği oldukça zarif gece elbiseleri.

Metalik renkte esnek Mikado ipeğinden yapılmış, üzerinde yatay drapelerin yer aldığı korsaja ve düşük omuzlu truvakar kollara sahip, diz hizası kalem etekli elbise

Açık pembe Mikado ipeğinden yapılmış, V dekolteli drapeli ve fırfırlı korsaja, ayrıca truvakar kollara sahip diz hizası kalem etekli elbise

Tüm bu elbiselere Pronovias’ın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Pronovias bildiğiniz gibi dünyanın en tanınmış gelinlik ve Abiye markası ve Amerikan Menşeeli. 2019 Gelinlik modellerini markanın Pronovias gelinlik konusunda ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de bu kadar populer olmasının en önemli nedeni de mağaza ve satış noktalarının oldukça yaygın olmasıdır. Türkiyedeki mağazalarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Geçen Sezon 2018

Bu konuda derlediğim Abiyeleri özellikle 18-35 yaş arasındaki bayanlara hitap eden daha çok mezuniyet balosunda, nişan ve söz gibi özel günlerinizde, evlilik yıl dönümleri yada özel balo ve gecelerde, yani sizin için özel olan ve gerçekten dikkat çekici güzel görünmeniz gerektiğinde giymeyi tercih edebileceğiniz 2018 Pronovias Markasının abiye modellerini sizlere derledim.

Bu markanın kendine özgü bir stili var ve bu yıllardır değişmedi. Bunun markanın başarısında önemli olduğunu düşünenlerdenim. Örneğin gelinliklerde el işi işlemeler tüm gelinliği kaplamakta. Abiyeler’de ise sade ve zarif elbiseler gerçekten çok başarılı.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5671 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara