Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

2019 Doğal Su Dalgası Saç Modelleri

2019  yılında en çok beğenilen su dalgası saç modellerini ve ayrıca doğal görünümlü dalgalı saç kesimlerini sizler için derledik. 50’den fazla fotoğrafın çoğu instagram’da en çok beğeni alan dalgalı saçlardan seçilmiştir. Bu yıl doğal görünen dalgalar ve kuaförden çıkmış gibi görünen saçlardan uzak bir görünüm son derece trend. 

DalgalıSaçModelleri (13)

Buklelerin doğal görünmesi için şekillendirici ile dalga uyguladıktan sonra parmaklarınızla bukleleri açarak dağıtabilirsiniz.Ancak şekillendirici kullanılmadan elde edilen doğal dalgalar daha popüler.

Köpek Dünyası

Su Dalgalı Saçlar

Su dalgaları denizin üzerinde hafif esinti ile gördüğümüz sürekli kıvrımlı saç modellerine verilen isimlerdir. Aşağıdaki örneklerin bazılarında bu dalgalar saç ortalarından saç uçlarına kadar gittiği gibi sadece saç uçlarına doğru 3-4 dalga ile bırakıldığı modeller de vardır.

DalgalıSaçModelleri (50)

Burçin Terzioğlu

Tuba Ünsal

Cansu Tosun

Nurgül Yeşilçay

Doğal Görünen Uzun Dalgalı Saçlar

Evde saç maşası ile çok rahat yapabileceğiniz bu modellerde 2019’da özellikle ışıltılara atılan dalgalar oldukça fazla dikkat çekiyor. Aşağıdaki fotoğrafta da gördüğünüz gibi.

DalgalıSaçModelleri (2)
ash-blode-10023
DalgalıSaçModelleri (3)

Su dalgalı saç modelini saç uçlarında örgü ile birlikte kullanarak da yapabilirsiniz.

DalgalıSaçModelleri (11)

Dalgalı uzun saçların uzunluğu genellikle göğüslerin alt kısmana kadar düşmektedir. tercihinize göre biraz daha uzun olabilir ama ideal saç uzunluğu doğal dalgaların çok daha güzel görünmesi için en fazla göğüs hizasında olmalarıdır. Bundan daha uzun olan saçlarda hem bakım daha zor hem kırılma ve yıpranmalar daha fazla olacaktır.

ash-blode-10111

Dalgalı Saçlarda Saç Renkleri

Dalgalı saçlar da doğal görünüm için özellikle biz Türk kadınları genellikle açık kahverengi krepeli saçları yada kumral olan saçlarımızın doğal saç rengini tercih ederiz. Saçlarınız boyalı olsa da güzel ve doğal görünen saç modelleri elde etmek mümkün olacaktır. Özellikle hafif dağınık, yarım dalgalı saç modelleri gerçekten en çok beğenilen saç modelleri arasındadır.

a392b15d91d95d971aa5cd8887b1ef9d

Saç Uçlarında Dalgalar

Saçın tamamında değil saç uçlarında yapabileceğiniz hafif dalgalarda uzun saçlarınızı hareketlendirecek daha dolgun ve güzel görünmesini sağlayacaktır.

DalgalıSaçModelleri (31)
1514
tumblr_m5zn70xqsb1rwxs9co1_500
'Madagascar 3: Europe's Most Wanted' film premiere, 65th Cannes Film Festival, France - 18 May 2012
badem-kahvesi-5
sogan-kabugu-9
dogal-dalgali-saclar5
7ed096d17a1caaecd131eb1b4f1f7b80
agreene1_gl_29jun11_wen

Kısa Saç Kesimli Dalgalı Saçlar

Son olarak kısa diyebileceğimiz omuza düşen küt saçlar için dalgalı saç modellerini de eklemek isteriz. Kısa saçlarda doğru yapıldığında çok güzel örneklerine rastlamaktayız.

kisa-dalgali-sac-modelleri9
kisa-dalgali-sac-modelleri7

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 3479 yazı
Naz Kaya
Naz Kaya
Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Şunlar da ilginizi çekebilir
Yüz Tipine Göre Saç Kesim Modelleri
Yüz Tipinize Uygun En güzel 40 Kahkül Kesim Saçlar
İnce Telli Saçları Kalın Gösteren 10 Uygulama
Sena Şener Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara