Tüm Saç Renkleri

Fabo makine Firması

Sevdiklerinizle Paylaşın

2003 yılında İzmir Torbalı’da kurdukları tesisi genişleten Fabo Makine, kendisini sürekli gelişme için AR-GE çalışmalarına oldukça önem veriyor. Dünya markası olmak için adımları çifter çifter çıkan firma kalitesini asla düşürmemeyi hedefliyor. Konkasör, çeneli kırıcı gibi makinelerin üretimini sağladıklarından 7/24 servis imkânı sağlanıyor.

Fabo Makine Ürünleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip Fabo Makine ’de; Mobil Konkasör Tesisleri, sabit beton santrali, sabit mobil konkasör tesisi ve mobil beton santrali üretimi yapılıyor. Ayrıca ikinci el konkasör ve eleme tesisi satışı da vardır.

Kırıcıların Özellikleri

İlk kırımın yapıldığı ve daha sonra hassas kırım yapılan merdaneli kırım makinalarında en son teknolojik yöntemler kullanılıyor. 7/24 hizmet veren firma, belirli periyotlar ile makinelerin bakımlarının sağlıyor. Hassas kırımlardan geri dönen malzemeler için kullanılan tersiyer kırıcı için her geçen gün yenilemeler yapılıyor. Fabo.com.tr web adreslerinden satılan ürünler ve referans işleri görebilmeniz mümkündür.

Fabo Makine İletişim

Merkez Fabrikası İzmir/ Torbalı/ Yazıbaşı’nda de olan firma, Türkiye’deki şubesini yine bu fabrikaya yakın yerde kurdu. Yurt dışında ise Umman’da şube kuran firma dünya markası olmaya çalışıyor.

+90 232 856 01 57 numaralı sabit hat ve +90 532 565 49 75 numaralı cep telefonu numarasından Fabo Makine ’ye ulaşabilirsiniz. info@fabo.com.tr adresine göndereceğiniz teklif istekleriniz ise kısa sürede firma yetkilileri tarafından cevaplanıyor.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir