Tüm Saç Renkleri

Tuba Ünsal Saç Rengi ve Modelleri

Tuba Ünsal saç rengi 20’li yaşlarda altın sarısı saç rengini tercih ederken şu anda farklı saç renklerini daha çok tercih etmeye başladığını söyleyebiliriz. 2019’da daha doğal görünen açık küllü sarı, Kızıl kahve, Küllü ışıltılı sarı gibi saç renklerini tercih etmekte.

2019 Tuba Ünsal

Tuba’nın en çok tercih ettiği saç rengi olan sarı gölgeli saçlar küllü sarı saç renginin üzerine altın sarısı ışıltılar eklenerek yapılabilir. Bunun için gölge fırçası’da kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Köpek Dünyası

Aşağıdaki saç renginde ise kahve köpüğü karamel ve koyu küllü sarı saç renginin ışıltılar eklenerek elde edildiğini görebilirsiniz.

Saç Modelleri

Tuba Ünsal, genelde sarı tonlarında ve röfleli saç renklerini tercih ediyor. Saç modeli olarak ise en çok dalgalı ve maşalı modelleri kullanıyor.

Peruk taktığı oldukça belli olan Kuzguni siyah saç rengi ile yüzüne soluk beyaz tonlarında uyguladığı makyaj ile birlikte pek başarılı bir uygulama olmamış gibi görünüyor.

Yine kahverengi ve doğal saç renklerinin uçlarında altın sarısı balyaj uygulaması ile ombre saç rengi geçişi. Kendisini yaşlı gösterdiğini söyleyebiliriz.

resim011
tuba-nsal-biyografisi
tuba-unsal_189658
Tuba_Unsal
tuba_unsal_8
resim001

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 343 yazı
Hande
Hande
Şunlar da ilginizi çekebilir
Buğday Tenlilere ve Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır
Su Soley Saç Rengi ve Modelleri
Ballı Karamel Saç Rengi/ Modelleri ve Uygulama Yöntemi
Kestane Saç Rengi Boyaları ve Evde Uygulama Yöntemi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara