Tüm Saç Renkleri

Türkler için oldukça anlamlı: Ay-Yıldız Dövme Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Ay – Yıldız Türler için çok önemli bir sembol. Türk Bayrağı yer- Kırmızı kan – Ay ve yıldız’da gökleri temsil ediyor. Ay yıldız dövme modelleri’ni yurt dışında da özellikle bayanlarda sıklıkla karşılaşıyoruz. Genellikle ay figürünün desenler ile çizildiği ve bir kaç küçük yıldızın gök yüzünü simgelediği tattoo tasarımlarının son derece popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Ay yıldızlı tattoo’lar genellikle sırt, boyun gibi vücudun daha çok görünmeyen ya da yaz aylarında ortaya çıkan ( Sırt ve boyun dekoltelerinde ) yerlerine yaptırılmakta.

Özellikle bayanlara bu kadar büyük ve abartılı şekilde yapılan dövmeleri pek yakıştıramıyorum ama örnek vermek açısından ekledim. desenlerin güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Minimalist dövmelerinde son derece güzel olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle genç kızların tercih ettiği bir tarz.

Yaptıracağınız simgeyi belirledikten sonra farklı tarzlarda sonsuz sayıda çeşitlilik elde edebilirsiniz. Her şey hayal gücü ile birlikte güzel..

Naz Kaya

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Naz Kaya
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir