Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Türkler için oldukça anlamlı: Ay-Yıldız Dövme Modelleri

Ay – Yıldız Türler için çok önemli bir sembol. Türk Bayrağı yer- Kırmızı kan – Ay ve yıldız’da gökleri temsil ediyor. Ay yıldız dövme modelleri’ni yurt dışında da özellikle bayanlarda sıklıkla karşılaşıyoruz. Genellikle ay figürünün desenler ile çizildiği ve bir kaç küçük yıldızın gök yüzünü simgelediği tattoo tasarımlarının son derece popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Ay yıldızlı tattoo’lar genellikle sırt, boyun gibi vücudun daha çok görünmeyen ya da yaz aylarında ortaya çıkan ( Sırt ve boyun dekoltelerinde ) yerlerine yaptırılmakta.

Kurabiye Fincan

Özellikle bayanlara bu kadar büyük ve abartılı şekilde yapılan dövmeleri pek yakıştıramıyorum ama örnek vermek açısından ekledim. desenlerin güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Minimalist dövmelerinde son derece güzel olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle genç kızların tercih ettiği bir tarz.

Yaptıracağınız simgeyi belirledikten sonra farklı tarzlarda sonsuz sayıda çeşitlilik elde edebilirsiniz. Her şey hayal gücü ile birlikte güzel..

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 3498 yazı
Naz Kaya
Naz Kaya
Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara