Türkler için oldukça anlamlı: Ay-Yıldız Dövme Modelleri

zamedya

Ay – Yıldız Türler için çok önemli bir sembol. Türk Bayrağı yer- Kırmızı kan – Ay ve yıldız’da gökleri temsil ediyor. Ay yıldız dövme modelleri’ni yurt dışında da özellikle bayanlarda sıklıkla karşılaşıyoruz. Genellikle ay figürünün desenler ile çizildiği ve bir kaç küçük yıldızın gök yüzünü simgelediği tattoo tasarımlarının son derece popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Ay yıldızlı tattoo’lar genellikle sırt, boyun gibi vücudun daha çok görünmeyen ya da yaz aylarında ortaya çıkan ( Sırt ve boyun dekoltelerinde ) yerlerine yaptırılmakta.

Köpek Dünyası

Özellikle bayanlara bu kadar büyük ve abartılı şekilde yapılan dövmeleri pek yakıştıramıyorum ama örnek vermek açısından ekledim. desenlerin güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Minimalist dövmelerinde son derece güzel olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle genç kızların tercih ettiği bir tarz.

Yaptıracağınız simgeyi belirledikten sonra farklı tarzlarda sonsuz sayıda çeşitlilik elde edebilirsiniz. Her şey hayal gücü ile birlikte güzel..

Yazar Hakkında
Toplam 3477 yazı
Naz Kaya
Naz Kaya
Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Şunlar da ilginizi çekebilir
Şebnem Ferah’ın Dövmeleri
Minimalist Dövme Modelleri
En Güzel 100 Sırta Dövme Modelleri
3d Kelebek Dövme Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara