Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Siyah Çorap Kombinleri

Siyah külotlu opak çoraplar kış ve bahar aylarında sıklıkla tercih edilir. Siyah opak çorapları kullanırken neon ve beyaz renkleri kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Opak çoraplar genellikle koton ( Pamuk karışımı) İplikten elde edilir. Fiyatları ise 20 tl civarındadır. En çok mini etekler tercih edilmekle birlikte yaşınıza göre şort ve elbise ile de kombinleyebilirsiniz.

corap

Nasıl Kombinlenir?

Etek,elbise ve şortları giyebilmemiz için kışın soğuğundan koruyan ve tarz görünen bir trend. Siyah opak ya da biraz ince çorapları gece ya da gündüz dilediğiniz şekillerde kullanabilirsiniz. Genellikle Türkiye’de kadınlar renkli çoraplar yerine tek renk ( siyaj renk ) tercih edilir.

Kurabiye Fincan
Siyah Çorap Mini Etek Kombin 2012
Siyah Çorap Kombin 2012

Etekler ile Nasıl Giyilir ?

Etek rengi tercihi genellikle siyah olmakla birlikte tabii ki farklı renkler ( beyaz ve parlak neon renkler hariç ) ile de kullanılabilir. Etek boyu genellikle kısa hatta mini tercih edilir. Deri etekler ile özellikle kış aylarında son derece güzel kombinler elde edilebilir.

kombin9
kombin7
kombin6
kombin5
kombin3

Opak siyah çorapla şort giymek

Opak ten rengini göstermeyen çorapların genel adıdır.

Mini etek ve opak siyah çorap gayet uyumlu dururken, şort ve opak siyah çorap çok rüküş görünebiliyor. Ayrıca Mini şortların çıplak bacaklara daha çok yakıştığını da söyleyebiliriz.

Genellikle 25-28 yaşına kadar olan kadınlara daha çok yakıştığı özellikle 18-20 yaş genç kızlarda çok güzel durduğu söylenebilir.

kombin11
siyah8
Şort Kaban 2012 Kombin
kombin10
corap5
corap3
corap1
siyah-corap-hirka-kombin
Siyah Elbise 2012 Dantelli Çorap
siyah7
siyah6
siyah5
siyah4
siyah10
opak-çorap-3
opak-çorap
siyah9

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 3498 yazı
Naz Kaya
Naz Kaya
Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara