Tüm Saç Renkleri

Öykü Serter Saç Rengi ve Modelleri

Öykü Serter Tarzı , Giyimi, Saç rengi ve stilleri ile Türkiye’de wamp kadın imajını simgeleyen en önemli isimlerden biridir. Bir sunucu olarak kendi tarzını son derece başarılı bir şekilde yürütmüş olan Öykü sunuculuğunu yaptığı Moda, style magazin yarışmaları ve programlarında da gerek stili, gerek makyajı ve bence en önemlisi saç stilleri ile son derece başarılı bir tarz sergilemektedir.

2019 Saç Rengi

Geçmiş yıllarda özellikle platin sarı / Bebek sarısı saç rengi ile sıkça gördüğümüz Öykü, bu yıl gümüş gri, Küllü kristal platin saç renklerini daha sık tercih ediyor. Bunda bu rengin son yıllarda oldukça popüler olmasında da etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu saç rengini evde yapmak için aşağıda paylaştığım görsele tıklayabilirsiniz.

Köpek Dünyası

Saç Kesim Modelleri

2019’da pixie saç kesimi ile son derece kısa (4 – 5 numara ) saç kesimi ile yine son derece cesur kendi tarzını yaratmayı çok iyi biliyor. Türkiye’de ünlü kadınların bu saç kesimini tercih ettiğine çok az şahit oluyoruz bu bile Öykünün stil sahibi olmasının bir kanıtı diye düşünüyorum.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5674 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Su Soley Saç Rengi ve Modelleri
Ballı Karamel Saç Rengi/ Modelleri ve Uygulama Yöntemi
Kestane Saç Rengi Boyaları ve Evde Uygulama Yöntemi
Evde Balköpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir ?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara