Tüm Saç Renkleri

Ebru Özkan Saç Rengi ve Modelleri

Ebru Özkan Saban saç rengi olarak doğal küllü kahverengi saç rengini kullanmaktadır. Sadece hafif ışıltılar ile saç rengini canlandıran Ebru’nun saçlarını genellikle dalgalı saç modeli olarak kullanmaktadır.

Saç Kesimi olarak omuzlarına kadar düşen orta kesim uzunluğu tercih eden Ebru 1978 doğumlu 41 yaşındadır. Açıkçası bu saç renginin teni ile uyumlu olmadığını ve kendisini olduğundan daha yaşlı gösterdiğini söyleyebiliriz.

Köpek Dünyası

Retro tarzı uzun saçları, beyaz ten rengi ve doğal ışıltılı saç rengi. Bu doğal ışıltıları Brushlight fırçası ile evde kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Saç Modelleri

Saç modelleri olarak uzun dalgalı saçları tercih etmektedir. Ancak bu saç modelinin de kendisine çok yakıştığını söyleyemeyiz. Ya küt ve daha kısa saç modellerini tercih etmeli ya da bakır- kızıl tonlarda ( Ten renginden dolayı ) tercih etmelidir.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5674 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Buğday Tenlilere ve Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır
Su Soley Saç Rengi ve Modelleri
Ballı Karamel Saç Rengi/ Modelleri ve Uygulama Yöntemi
Kestane Saç Rengi Boyaları ve Evde Uygulama Yöntemi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara