Tüm Saç Renkleri


2019 Bindallı ve Kaftan Modelleri

Kına gecelerinde Bindallı veya kaftan giyilirken günümüzde maddi sıkıntılar nedeni ile ( Fiyatları 2019’da en düşük 1.500 tl’dir ) Genellikle Kız tarafında yapılan düğünlerde gelinliğin üstüne giyilen ve kiralanan ( 100 ile 400 tl arasında ) Bindallılar tercih edilmektedir. Ancak Kız tarafı düğün yerine sadece kına gecesi yapılacaksa o zaman Bindallı veya Kaftan satın almak bir tercih nedeni olabilir. Fiyatları ise en düşük 1.500 tl en yüksek 5.000 tl arasında yer almaktadır.

Aysira 2019 Bindallılar

Tüm Türkiye’de Gelinlik Mağazaları bulunan Aysira’nın 2019 Bindallı modelleri oldukça farklı ve son derece güzel. Osmanlı tarzında son derece şık tasarımların fiyatları 3.000 tl ile 5.000 tl arasında değişmektedir. Aysira mağazalarında tüm bindallıları deneme şansınız da var.

Pek çok bindallı modeli gelinliğin üzerine giyebileceğiniz şekilde tasarlandığı gibi Aysira’da gördüğünüz bindallılar Tek parça olduğundan hem çok şık hem de gelinlikten ayrı bir günde Kına gecesi yapacak Gelinler için ideal.

Osmanlı Moda 2019 Kaftan Modelleri

Osmanlı Moda’nın belirttiği üzere aşağıdaki elbiseler bindallı değil Kaftandır. Açıklama ise aynen şu şekilde;

Osmanlı Moda Saray Kaftan!! Bindallı değil, gerçek kaftan!
Kordone nakış, özel dokuma kumaş. Tamamen el işi işlemeler

Kaftan; üste giyilen, kumaştan yapılan, uzun, süslü ve astarsız elbiseye verilen addır. Ağır kıymetli kumaştan yapılanların önü ve kolları altın telli şeritler ve kordonlarla süslenir.

Fiyatları için Osmanlı Moda’dan randevu almanız gerekmektedir.

Ucuz ve Kiralık Bindallılar ve Kaftanlar

Bütçenize uygun daha uygun fiyatlı Bindallıları satın almak istediğinizde yine en az 1.000 tl gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Aşağıda 1.000 ile 2.000 tl arasındaki bindallı modellerini görebilirsiniz.

bindallı_5

Yazar Hakkında
Toplam 3421 yazı
Naz Kaya
Naz Kaya
Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Söz ve Nişan Elbiseleri
Vakko Wedding 2020 Gelinlik Koleksiyonu
Fiyatları ile birlikte 2020 Gelinlik Modelleri
Düğünsayfam ile Düğün Planlaması Artık Çok Daha Kolay!

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara