Tüm Saç Renkleri

2019’da En Güzel Tesettür Mayo ve Plaj Giyim Modası

Tesettürlü bayanlar için Tesettür mayo modelleri rehberi hazırladık. Tesettür Mayo – Haşema ve Plaj giyim İçin 2019 yılının en güzel modellerini derledik ayrıca fiyat ve satış linklerini ‘de konumuzda bulabilirsiniz.

Tesettür giyim mağazalarının maalesef avm’lerde özel olarak bulunmaması nedeni ile tesettür giyimde üretim daha çok Butik Markalar tarafından karşılanmaktadır. Türkiye’de bu sektördeki ticaret hacminin çok büyük bir bölümünü e-ticaret siteleri karşılamaktadır. Bundan 7 Sene öncesine kadar Tesettür giyim’de Abiye’den Mayolara kadar giyebilecek ürün bulmak için sadece dışarıda bulunan yerel mağazalarda bir kaç basit- sıradan ve genellikle polyaster son derece kalitesiz mayolar bulunurken bu sektörün gelişmesiyle binlerce farklı tasarım, onlarca marka özellikle e-ticaret sitelerinde satış gerçekleştirebilmektedir.

Nereden Satın Almalı?

Tesettür giyim’den farklı olarak bu alanda uzmanlaşmış ve fiyat olarak büyük avantajlar sağlayan remsamayo.com’u önerebilirim. Diğer sitelerden farklı olarak sadece bu alanda uzmanlaştıkları için fiyat avantajı, marka ve model avantajı sağlamaktadır. En ucuz fiyatın 55 tl’den taytların 40 tl’den ve Bonelerin 21’tl’den başladığını belirtelim.

Tam Kapalı Tesettür Mayolar

Tam kapalı Tesettür mayoları kol uzunluğunu, ayak bileklerini boyun kısmını kapatan ve bazılarında da baş kısmını da kapatan ( bone şeklinde) şekilde tasarlanan mayolardır. Bu tesettür mayolarının en güzel özelliği plaj giyimde rahatlıkla ve güvenle giyebileceğiniz gibi , su itici, hızlı kuruma özellikleri ile birlikte kullanımı en kaliteli ürünleri oluşturmaktadır.

Fiyatları ise Marka ve malzeme kalitesine göre 60 tl ile 370 tl arasında değişmektedir. Tüm bu modelleri Remsamayo sitesinden satın alabilirsiniz. www.remsamayo.com/

Bu ürünler dışarıdan iki parça olarak görülebilir ancak bazı ürünler iç kısmından birbirine bağlıdır. Denizde ve ya havuzda sizi batırmazlar o hatta su yüzeyine daha rahat çıkmanızı sağlayan özel mayo kumaşları da vardır.

Markaları

Adesea
Armes
Emayo
Haşema
Nehar
Odema
Remsa Mayo
Ruko Maio
Seamay
Tesmay

Yarı Tesettür Mayolar

Yarı Tesettür Mayolar genellikle Muhafazakar İslami Otellerde kadınlara ayrılan özel havuzlarda tercih edilmektedir. Genellikle genç kızların ve hanımların havuzlar için tercih ettiği bu tarzda Alt – Üst ve Bone şeklinde üç parça satılmaktadır. Tamamı likralı İthal özel mayo kumaşlar olduğu için çabuk kuruma sağlamaktadırlar.

Yarı Kapalı tesettür modellerinin tamamını Remsamayo’nun resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Likralı

Likra dünya‘da sadece Dupon’un üretebildiği oldukça esnek en kaliteli sentetik kumaşların başında gelir. Mayo’nun Likralı olması kaliteli bir mayo almanın en önemli unsurlarından biridir. Likra Esnek özelliği nedeni ile bedeninizi sardığı gibi rahatsız etmez. Saatlerce plajda, denizde ya da havuzda bu mayolar ile kalabilirsiniz. Terletmez, güneşin zararlı etkilerinden koruduğu gibi suyu iter ve ıslandığında oldukça hızlı bir şekilde kuruma özelliğine sahiptir.

Fiyatları belirleyen en önemli özelliklerin başında da mayo’nun kumaşının özelliği yatar. Polyester tarzında ipliklerden üretilen mayolar ile fiyat farkı buradan gelmektedir.

Jarse Kumaşlar ile üretilen Mayolar ise yarı esnek özelliğe sahiptir. Seyrek aralıklarla dokunur. Ancak sizi yaz aylarında terletir.

Büyük Beden

Büyük beden’de tesettür mayolar’da farklı tarzla bulmak mümkün, gerek tam kapalı gerek, yarım olarak bulabileceğiniz bu mayolar 55’tl’den 140 tl’ye kadar fiyat aralığında satın alınabilir.

Likralı mayo kumaş iç kap’lar mayoya sabit ve dikili şekildedir.

Tesettür Mayolarda büyük bedenlerde beden ölçüleri

Büyük beden Tesettür Mayo

3XL-52
4XL-54
5XL-56
6XL-58

Beden bilgileri 4XL-48 50 52 5XL-54 56

Pareo

Pareo’lar mayoların üzerine giyebileceğiniz genellikle şifon – Tül kumaşlardan yapılmaktadır. Kesinlikle plaj giyimin özellikle de Oteller’de tatil yapanların vazgeçilmezleri arasındadır. Hem kıyafetlerinizde hoş bir estetik sağlar, hem üzerinizi kapatır hem de mayo ile gezme rahatsızlığınızı ortadan kaldırır.

Pareoların fiyatları ise 119 tl’dir.

Kız Çocukları İçin

Kız çocukları için islami Oteller’de havuzlarda yada özel plajlarda giyebileceği mayo modelleri’de yarı kapalı tasarımların çocuklar için olan modelleridir. Bu mayolar, genellikle tesettür giyim için kız çocuklarınıza rahatlıkla giydirebileceğiniz mayo modellerini kapsamaktadır. Fiyatları ise 45 tl ile 190 tl arasında değişmektedir.

Yelekli ve Jileli

Jile Fransızca bir kelime olup Türkçesi Yelek‘tir.
Kolsuz bir elbise olarak tanımlanan, diz hizası etek boyunda olan, genellikle vücudun üst kısmına göre dikilen bir giysidir. Özellikle plaj elbisesi Havuz başında yada deniz kenarında sürekli giyebileceğiniz ve genellikle likra kumaştan üretilen mayolardır.

Tesettür’e Özel Boneler

Bu boneler likralı mayo kumaşından havuz ve deniz için üretilmiştir. Son derece esnek sizi sıkmayan, suyu geçirmeyi engelleyen ve çabuk kuruyan özel kumaştır ve fiyatları ise 21 ile 35 tl arasında değişmektedir.

Mayo Tayt

Mayo Taytları ayrıca alabileceğiniz gibi takım da alabilirsiniz. Hatta yedek olarak kullanmak için sadece bu taytları da kullanabilirsiniz. Deniz ve havuz için özel olarak üretilmiş likralı ürünlerin fiyatları ise 40 tl’dir. Bu taytları üzerine farklı kıyafetler seçip özellikle plaj ve havuz kenarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Satın aldığınız bu ürünler denizde ve havuzda kullanımınıza göre dayanıklık süresinde değişiklik gösterecektir. Denizde kullandığınız taktirde tercihen üzerinizde kurutmadan duş alıp tuzlu sudan arındırmanız dayanıklılık süresini oldukça uzatacaktır. Havuz’da da yine klorlu su mayonuzu tahrip edebilir ancak denizdeki tuzlu su kadar değil.

%80’i e-ticarette yani internette satılan Tesettür mayoları’nı satın alırken Ürünün kumaşına çok dikkat etmek gerekmektedir. Tercihen Likra özel mayo kumaşı olması oldukça önemlidir. Polyester terletir, Petrol ürünü olduğu için çabuk deforme olur. Jakre ise yarı esnektir bu da sizin rahat etmenizi engeller ve sizi terletir.

Kargo Ücreti yine belirleyici bir unsurdur, Kargo fiyatları Türkiye genelinde gönderim ücreti olarak 10 ile 25 tl arasında tutmaktadır. O nedenle Ücretsiz kargo sağlayan satış yerlerinde fiyatları karşılaştırın.

İade ve değişim pek çok firmada iade ve değişim olmaz ancak bunu sağlayan remsamayo.com gibi firmalar bulunmakta.

Kapıda ödeme seçeneği de yine önemli bir husus. Satın almadan önce kargo yetkilisine parayı vermeden mayoyu paketinden çıkarıp kontrol etmeli sonrasında ödeme yapmalısınız. Bu şekilde güvenli ve garantili ödeme yapmış olursunuz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5615 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara