Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Büyüleyen Mücevherler

Kendine güvenen ve stiline önem veren kadınların ilk tercihi her zaman mücevherler. Sade kıyafetleri bile mükemmel göstermeyi başaran tasarım yakut ya da safir taşlı küpeler Zen kalitesi ile büyülüyor. Her kadının olmak istediği gibi bir kadın olabilmesi için gereken özeni tasarımlarına yansıtıyor.

Zen pırlanta kurulduğu günden bu yana dünyanın lider markası olarak yüksek kalitesinden taviz vermeden oluşturduğu yenilikçi, ışıltılı ve göz kamaştıran tasarımlarını farklı yaş ve beğenilerden müşterilerine sunuyor. Markanın 2019 koleksiyonunda mükemmel tasarımlar kullanılmış.

Kurabiye Fincan

Görenleri büyüleyen, şifalı olmalarıyla enerjileri arttıran doğal taşlar yakut ve safir, pırlanta parlaklığı ile mükemmel görünüyor. Bakışların odağı olmak isteyen zarif kadınların ilk tercihi Zen pırlanta küpeler koleksiyonu.. Çarpıcı ve iddialı mücevherler… Her renk zevkine uyum sağlayan değerli taşlar, bu yaz görenleri hayran bırakacak.

Sadelikten yana olanlar, örneğin beyaz ve toprak renklerini safir küpe modelleriyle renk katabilirler. Ya da siyahtan vazgeçemeyenler yakut taşlı küpe ile siyahın asilliğine zarafet eklerler. Mücevherlerinizle her kombininize canlılık katabilirsiniz. Gündüzden geceye uzanan bir günde küpeler her zaman kurtarıcınız. Siyahla uyumlu bir birliktelik yaratan gelincik kırmızısı kıyafet ve aksesuarlarla ofiste geçen saatlerinize enerji katabilirsiniz. Yakutun büyüleyici kırmızısı her stilin en şık tamamlayıcısı. Şık ya da sportif stilinizi beyaz ve sarı altın mücevherlerle kullanarak ışıldayın. Renkli taşlı mücevherler dikkatleri üzerinize çekmek için harika bir yöntem.

https://www.zenpirlanta.com

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5650 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara