Tüm Saç Renkleri

Yoğun dore kumral saç rengi

Sevdiklerinizle Paylaşın

Dore yabancıların saç rengi ve boyalarında kullandığı ve Türkiye’de altın rengi olarak geçen saç rengidir. Dore ile karamel karıştırılmamalıdır, Dore saç rengi genellikle boyalarda Kahverengi, küllü tonlar, karamel tonlar hatta bakır tonlar için altın renginin karışımı olarak yada bir ışıltı rengi olarak bilinir.

Özellikle buğday tenli hanımlara yakışan yoğun dore kumral saç rengi yüzünüze daha fazla ışıltı ve renk katar. Özellikle uzun ve katlı saçlara bu renk gerçekten çok yakışıyor. İşte size yoğun dore kumral saç rengi ve modelleri!

Son Güncelleme: 13.04.2019

15682

Evde Bu Saç Rengini Elde etme

Arkadaşlar eğer saçlarınız kumral ise evde bu saç rengini elde etmeniz çok kolaydır. Ancak balyaj mı yapacaksınız, saç uçlarınıza krepe balyaj mı attıracaksınız sadece ışıltı mı istiyorsunuz? Bunlar çok önemli

Saç boyası olarak tavsiye edeceğim renk loreal’in 6.32 Altın açık Kahverengi rengi olacaktır. Saç uçlarınıza ombre fırçası ile bu saç boyası ve + 30’luk oksidan karışımını sürünüz. Işıltılı altın – Dore rengi güzel bir renk elde edeceğinizi göreceksiniz.

Hafif-Küllü-Açık-Kumral-ve-Balyaj
mandy-moore-elle-magazine-10
Rosie-Huntington-dore-kumral-saç-rengi
sac_renkleri

gulsah

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.
gulsah

Latest posts by gulsah (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

6 thoughts on “Yoğun dore kumral saç rengi

    1. Saçlarınızın rengi nedir? Boyalı ise ne kadar süredir boyalı? Açma işlemi uygulandı mı? Bu gibi bilgileri paylaşır mısınız lütfen?

  1. Merhaba benim saç rengim koyu kahve uçlarında kına var. bu resimdeki rengi tutturmak için hangi renge boyamam gerekiyor?

    1. Merhaba Melek bu konuda çok fazla fotoğraf ve farklı boyalar var. Sen hangi resimden bahsediyorsun sıra numarası ile gösterebilir misin lütfen.

  2. merhaba saçlarım şuan 8,0 açık kumral 17. sıradaki saç rengi için hangi renge boyamalıyım .8,0 biraz açık gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir