Tüm Saç Renkleri

İgora Royal Mix 0.22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası

Sevdiklerinizle Paylaşın

Saçlarınızı açarken pek çok bayan ev uygulamalarında hatta kuaförler profesyonel uygulamalarda da rastlanılan bir durum. Saçlarınızı boya ile açarken yada boyarken de bu durum ile karşılaşmanız mümkün. Bunu önlemek için İgora Royal Mix‘in 0-22 Numaralı nötralize edici bir boya. Yani Saçlarınızda oluşabilecek turuncu tonların etkisini azaltmak için bu boyayı kullanabilirsiniz. (Aslında koyu mavi bir boyadır)

Son Güncelleme: 13.04.2019

Uygulama: Boyanın uygulaması ise saç boyasına karıştırarak ekliyoruz. Bunun oranı saç boyası olarak iki tüp kullanacak iseniz yeterli miktar  0.22 aynı miktarda da (60 ml boya için) %3’lük oksidan katılmalıdır.  Bu sayede saçlardaki turunculaşmayı önlemeniz mümkün.

Kimler kullanmalı: Saçları Koyu’dan açığa gidenler

turuncu-azaltici-igora-022

Kimler kullanmamalı: Saçları açık ton olanlar ( sarı tonlar) Sarı saçlı bayanlar bu rengi uygularsa saçları yem yeşil olur. 

Profesyonel Kuaförlerin tercih ettiği uygulamalarda.

Saç dipleri formül: 5-12 + E-1 + 0-22 + 0-33 + 7-volume developer + b3 Kaynak

Eğer bu saç boyasındaki mavi ton sizi korkuttuysa bir başka igora Royal saç boyası olan 9.5-1 ( Pastel Küllü Açık sarı) saç boyasını da kullanabilirsiniz.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

Latest posts by admin (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

10 thoughts on “İgora Royal Mix 0.22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası

  1. Merhaba acaba igora royal 0.22 pigmentasyon yani cila şeklinde saca uygulanabilir mi ? Yani az bir şey boya ve bir miktar su ile sorunlu bolgeye 5 10 dk tutsam çiğ görüntüyü alır mı?

    1. Merhaba ben rofle yaptırdım ama turunculuk var. İgora yi tek başına cila haline getirip kullanabilirmiyim ise yararmi

  2. Merhabalar. Igora 10.21 ile 0.22 karıştırılabilir mi acaba. Saçımı boyadım tek renk sadece turuncu 🙂 belki bir işe yarar ama tabi önce danışmak gerekli. Şimdiden teşekkürler.

    1. Çiçek Hanım merhabalar saçlarınızı açtınız mı oksidan ne kullandınız. İgora boyalarını karıştırabilirsin evet. Ama turuncu olduysa ve daha açık sarı bir renk elde etmek istiyorsa açmadan elde edemezsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir