Tüm Saç Renkleri

İgora Royal Mix 0.22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası

Sevdiklerinizle Paylaşın

Saçlarınızı açarken pek çok bayan ev uygulamalarında hatta kuaförler profesyonel uygulamalarda da rastlanılan bir durum. Saçlarınızı boya ile açarken yada boyarken de bu durum ile karşılaşmanız mümkün. Bunu önlemek için İgora Royal Mix‘in 0-22 Numaralı nötralize edici bir boya. Yani Saçlarınızda oluşabilecek turuncu tonların etkisini azaltmak için bu boyayı kullanabilirsiniz. (Aslında koyu mavi bir boyadır)

Son Güncelleme: 13.04.2019

Uygulama: Boyanın uygulaması ise saç boyasına karıştırarak ekliyoruz. Bunun oranı saç boyası olarak iki tüp kullanacak iseniz yeterli miktar  0.22 aynı miktarda da (60 ml boya için) %3’lük oksidan katılmalıdır.  Bu sayede saçlardaki turunculaşmayı önlemeniz mümkün.

Kimler kullanmalı: Saçları Koyu’dan açığa gidenler

turuncu-azaltici-igora-022

Kimler kullanmamalı: Saçları açık ton olanlar ( sarı tonlar) Sarı saçlı bayanlar bu rengi uygularsa saçları yem yeşil olur. 

Profesyonel Kuaförlerin tercih ettiği uygulamalarda.

Saç dipleri formül: 5-12 + E-1 + 0-22 + 0-33 + 7-volume developer + b3 Kaynak

Eğer bu saç boyasındaki mavi ton sizi korkuttuysa bir başka igora Royal saç boyası olan 9.5-1 ( Pastel Küllü Açık sarı) saç boyasını da kullanabilirsiniz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

1 thought on “İgora Royal Mix 0.22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası

  1. Merhaba acaba igora royal 0.22 pigmentasyon yani cila şeklinde saca uygulanabilir mi ? Yani az bir şey boya ve bir miktar su ile sorunlu bolgeye 5 10 dk tutsam çiğ görüntüyü alır mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir