Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Megan Fox Saç Rengi ve Modelleri

Bundan 10 sene önce henüz genç bir kadından daha canlı ve güzel bir yüz ifadesi bulunan Megan yaşlandıkta uyguladığı botox ve estetik operasyonlar nedeni ile adeta yapay robot bir kadına dönüşmüş gibi görünüyor. Yüzü iyice incelen ve ifadesizleşen Megan fox adeta şişme bir kadın yada bir robota benziyor.

Megan Fox’un Avrupa ve Amerikalıların aksine sarı saçlar yerine siyah saçları tercih etmekte. Zaten ününü ve güzelliğinin büyük bir bölümünü siyah saçlarına borçlu. Doğal saç rengi olan canlı,parlak ve simsiyah saçları ona oldukça yakışıyor. Bu açıdan Türkiye’de Merve Boğulur‘a benzediğini söyleyebiliriz.

Kurabiye Fincan

2019’da Megab Fox

2019’da artık siyah saçlar onu fazlasıyla yaşlı gösterdiğinden olacak ki Megan Fox saçlarını daha doğal görünen koyu kahverengi saç rengini tercih etmekte. Saç uçlarına ise son senelerin trendine uyarak ışıltı için balyaj attırmış. Bu haliyle daha doğal göründüğünü söylemek mümkün.

Saç Modelleri

megan_fox_sac_modelleri_4

Genellikle doğal dalgalı saçları ve volümlü saç modellerini tercih eden oyuncu bu saçlarıyla kendisi daha çekici göstermeyi başarmış.Ayrıca saçlarının daha canlı durmasını da sağlamış.Ensede yaptığı topuz modeli de oldukça hoş.

Megan-Fox-uzun-saç-modeli
megan-fox-sac-modeli-6
megan-fox-mtv-movie-awards-2007-50
megan-fox-modasi
megan-fox-17
megan fox makyajsiz hali 4
936full-megan-fox
she_said_what_top_10_megan_fox_quotes

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 3498 yazı
Naz Kaya
Naz Kaya
Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara