Tüm Saç Renkleri

2019 Aysira Gelinlik Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Aysira Gelinlik uzun yıllardır sektörde olan bir Türk moda markası. Sadece gelinlik modelleri değil Abiye, Nişan kıyafetleri, Etol, Duvak; bindallı gibi ürünleri de mevcut.  Ürün gamını özel kıyafetler üzerinden gerçekleştiren Aysira Gelinlik Markasının 2019 bu sene ve geçen sezonki Gelinlik Modellerini derledim. Markanın gelinliklerinin fiyatları bu sene 3.500 Tl’den başlamakta ( Geçen sezon gelinlikleri özel fiyatlar altında satılmakta) ortalama 3.600 ile 4.800 tl arasında değişmekte. Gelinlikler için 2 ay önceden randevü almanızı tavsiye etmekteyim. Ben geçen sene 3.500 tl’ye Aysira markasından bir gelinlik satın aldım ve oldukça memnun olduğumu da belirteyim

Son güncelleme: 10.04.2019

Türkiye’de pek çok mağazası ve satış noktası bulunduğu için oldukça tercih edilen bir marka olan Aysira’nın mağazalarına buradan ulaşabilirsiniz.

2019 Gelinlik Modelleri

Aysira gelinlik kataloğunda farklı tarzları kategori haline getirmiş durumda. Bu tarzlardan en çok talep gören ve beğenilenler Helen tarzı gelinlikler biz’de şimdi size derlediğimiz bu tasarımları sunacağız. Helen tarzı gelinliklerin fiyatları 3.500 tl civarındadır. ve genellikle kır düğünü için en çok tercih edilen tarzlardan biridir.

A Kesim Gelinlikler

A kesim gelinliklerin fiyatları genellikle 3.500 ile 5.350 tl arasında değişmekte.

Balık Kesim Gelinlikler

Balık kesim gelinliklerin fiyatları genellikle 5.350 tl civarından.

Prenses Gelinlik

Balo Tipi

Tesettür Gelinlikler

Tesettür gelinliklerin fiyatları 5.400 tl civarından farklı tarzlarda ve kesimlerde kolları, boynu kapalı zarif ve güzel gelinlik modelleri bulmak mümkün.

Aysira’nın tüm 1019 gelinlik modellerine bakmak için resmi web sitesini de inceleyebilirsiniz.

Aysira 2018 Gelinlikleri

Bence 2018 sezonu için en güzel gelinlerin bir kaçının bulunduğu marka bu diyebilirim. Fiyatları da abartılı değil kataloglarını ve modellerini mağaza ve moda evlerinde de incelemenizi öneririm. Bu gelinlikler geçen sezon olduğu için 2.600 tl gibi fiyatlara şu anda satın alabilirsiniz.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir