Tüm Saç Renkleri

2019 Atelier Mila Gelinlik Modelleri

Atailer Mila Sanıldığının aksine Merkezi Türkiye’de olan ve 2014 yılında kurulan Gelinlik tasarımları ile birlikte dünyanın pek çok farklı ülkesinde mağazası ya da satış noktası bulunan son derece zarif, kişiye özel gelinlik tasarımları ilse sizlere yeni sezon gelinlik tasarımlarını sunmak istiyorum.

2019 Gelinlikler

2019 gelinlik modellerinde şu anda ciddi oranda indirimler olduğunu söyleyebiliriz. Henüz gelinlik sezonunun tam olarak açılmadığı Nisan – Mayıs aylarında 5.550 tl’lik gelinlikleri 2.000 tl’ye 2.900 tl’ye satın almak mümkün. Atailer Mila ‘da oldukça fazla indirim sağlamış görülüyor.

Bu gelinliklerin fiyatları 3.500 ile 9.000 tl arasında değişmektedir. Ancak beğendiğiniz gelinliğin fiyatı için özel olarak marka ile iletişim kurup randevu almanız gerekmektedir. Düğün tarihinizden yaklaşık olarak 2 ay öncesinde randevu almanızı önermekteyim.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5615 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara