Tüm Saç Renkleri

Tayt Gömlek Kombinleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Açıkçası gömlek ve tayt’ların birlikte kullanıldığı sokak kombinlerine pek fazla rastlamak mümkün değil. Çünkü genellikle skinny jeans / denim dediğimiz dar kotlar ve gömlekler ya da suni deri tayt / Pantolon dediğimiz kıyafetler ile gömlekler tercih edilmekte.

Sokakta Tayt üstüne Gömlek yerine genellikle Bluz ve T-shirt tercih edildiğini söylemek sanırım yanlış olmaz ama özellikle yaz aylarında ya da bu tarz rahat kıyafetlerin bir arada kullanıldığını söylemek mümkün.

Özellikle Çizme, Tayt ve Gömlek kombini en sık tercih edilenler arasında.

Denim gömlek ve suni deri taytlar da şık bir sokak giyiminde yine sıklıkla tercih edilen kombinlerden. Bahar aylarından suni derinin sizi rahatsız etmeyeceğini düşünüyorum.

Dikkat ettiyseniz hep benzer tarzlar. Bildiğimiz siyah kumaş taytlar yerine parlak suni deri taytların tercih edildiğini görüyoruz.

Genç kızlar için güzel bir tayt kombini örneği

Tayt Gömlek Kombinleri (1)
Tayt Gömlek Kombinleri (2)
Tayt Gömlek Kombinleri (4)
Tayt Gömlek Kombinleri (6)

Nurcan

Nurcan özellikle cilt bakımı, kadın sağlığı ve güzellik alanında yazdığı yazılar ile Bakımlı Kadın'a katkı sağlamaktadır. Bu konuda doğru ve gerçek bilgiler vermek adına pek çok kaynaktan araştırma yapıp kadınlara en doğru bilgiyi vermeyi amaçlamaktadır.
Nurcan
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

4 thoughts on “Tayt Gömlek Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir