Tüm Saç Renkleri

2019 Pronovias Gelinlik Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Son güncelleme: 09.04.2019 Konu içerinse 2019 Pronovias Gelinlikler’den 30 adet ve geçen sezondan 20 adet gelinlik modelini katalog şeklinde inceleyebilirsiniz.

Yıllardır Türkiye’de de satışı bulunan ve Dünya’da Gelinlik anlamında en ünlü markaların başında yer alan Pronovias haute couture ( Kişiye Özel Giyim ) olarak lanse edilmişti. Özellikle baştan aşağıya dantel işlemeli vücudu saran ve Sırt dekolteli zarif, sade gelinlikleri ile tanınırlar. Buna karşın fiyatları oldukça pahalıdır.

2019 Gelinlikler

Tüm bu kalitesine rağmen gelinliklerin çin’de üretildiğini ziyaretçilerimize aktaralım. Ayrıca aşağıda sunduğum gibi 2018 gelinlik modellerinin En azında Türkiye’de satışta olan modellerin çok da başarılı olduğunu söylemek mümkün değil. Genelde Gelinlik modellerini moda evlerinde ve gelinlikçilerde diktirmek daha hesaplı olabilmekte. Ayrıca 3 ay önceden sipariş vermek önemli zira pek çok güzel model stokta bulunmayabiliyor.

Önceki yıllarda kalan Pronovias Gelinlik modelleri çok daha güzel. Eğer göz armak isterseniz sitemizdeki gelinlik modelleri arşivine göz atmanızı öneririm.

Bu arada Provinias Abiye modellerinin de çok güzel olduğunu ve belki bu sene için gelinliklerden daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Resmi web sitesi için tıkla.

2018 Pronovias Gelinlikler

Geçen senenin 2018 Gelinlik fiyatları (indirimler ile birlikte ) 2.500 ile 4.000 tl arasında değişirken  ( hazır gelinlikler ) Pronovias markasında bu rakam en düşük 6.000 tl’den başlamaktadır. ve

Ayrıca Pronovias Mağaza ve satış noktalarına ulaşmak için linke tıklayınız.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

1 thought on “2019 Pronovias Gelinlik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir