Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

2019 Siyah Abiye Modelleri

2019 Siyah Abiye elbise modellerinde tüm moda markalarının tasarladığı tasarımları sizlere derlemeye çalıştık. Siyah Abiye elbiseler genellikle gece kıyafeti olarak özel günler için kullanılır. Düğün, Nişan ve söz gibi özel günlerde siyah rengin fazla tercih edilmediğini belirtelim. Siyah abiyeler özellikle fazlalıkları göstermeyen, sizi daha ince daha zarif gösteren elbiselerdir. Mezuniyet balosunda, yılbaşı, evlilik yıldönümü, özel geceler, balolar ve iş yemeklerinde tercih edilebilir.

Abiye.com

Konuda Yer Alan Başlıklar

2019 fiyatları ile abiye.com’da satılan elbiselerin fiyatları 70 tl ile 180 tl arasında değişmektedir. abiye.com genellikle moda evlerinden çıkan tasarımları satmaktadır.

AbiyeFon

Abiyefon’da abiye elbise satan bir başka e-ticaret sitesi. Fiyatlarının 150 tl ile 650 tl arasında olduğunu belirtelim. Özellikle 40 yaş üstü bayanların tercih edebileceği güzel siyah gece elbiseleri bulabilirsiniz.

Beymen

Beymen kuşkusuz Dünyanın en iyi markalarını sunan en iyi moda markalarının başında geliyor. Şayet bütçeniz yeterli ise 1.500 tl ile 7.000 tl arasındaki bu elbiseleri beymen mağazalarından ya da resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

İroni

ironi tekstil kendi ürettiği gece elbiselerini satan oldukça şık gece elbiseleri bulabileceğiniz bir başka moda markası. 2019 Siyah abiyelerin fiyatları ise gerçekten çok ucuz. 50 tl ile 100 tl arasında fiyatlarla bu elbiseleri satın alabilirsiniz.

Lidyana

Lidyana bünyesinde çok farklı markaları barındıran ve uygun fiyatlara satan bir moda markası. Gayet güzel elbiseler bulmak mümkün özellikle mezuniyet balosu ve partisi için genç kızların incelemesini tavsiye edebilirim. Fiyatlar ise 60 ile 850 tl arasında değişmekte.

Oleg Gassini

Amerikan merkezli moda markası Oleg Gassini’de siyah ve şık özellikle ağır abiye elbise modelleri bulmak mümkün fiyatları 160 ile 980 tl arasında değişmektedir. Türkiye’deki mağazalarından randevu alabilirsiniz.

Roman

Roman mağazalarında daha fazla alternatif görebileceğiniz bu abiye elbiseler özellikle 20-40 yaş arası şehirli ve çalışan bayanlara hitap ediyor. Fiyatları ise 350 tl ile 1.500 tl arasında değilmekte.

Trendyol

Trendyol’da pek çok çeşit bulmakla birlikte genellikle bu elbiseler abiye tarzından ziyada gece elbiseleri formatında. Fiyatlar ise 60 tl ile 300 tl arasında değişiyor.

Tuzlu

Tozlu’da çok uygun fiyatlara elbise satan bir marka. Elbise fiyatları genellikle 80 – 90 tl arasında.

Yazar Hakkında
Toplam 3467 yazı
Naz Kaya
Naz Kaya
Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Şunlar da ilginizi çekebilir
Tüm Kesimleriyle 2020 Elbise Modelleri
En İyiler: 2020 Abiye Elbise Modelleri
Saks Mavisi Gece Elbiseleri
Doğum Gününde Ne Giyilir?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara