Tüm Saç Renkleri

Buket Aydın Saç Rengi ve Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Son günlerde özellikle Ekrem İmamoğlu ile yaptığı seçim programında -ki tavırları ile oldukça eleştiri alan Buket Aydın Televizyon ekranlarındaki sunuculuk performansı ile tanınmaktadır. 1985 Bursa doğumlu olan 34 yaşındaki Buket Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur.

Buket Aydın uzun ve geniş bir alna sahip ve yine simetrik açıdan uzun bir yüze sahiptir. 1.70 boyunda olan ve uzun diyebileceğimiz Buket Aydın burun, dudaklar ve kaş şekli ile de oldukça uyumlu güzel bit yüzü vardır. Bu arada alının genişliği ile ilgili hakarete varan alaycı eleştirileri kınadığımızı belirtmek isteriz.

Saç Rengi

Buket’in doğal saç rengi koyu kahverengi olup genellikle doğal saç rengini kullanmayı tercih etmektedir. Ancak aşağıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi saç rengini 2-3 ton açıp saçlarının uçlarını da karamel tonlarda yani saç boyası olarak bal saç rengini kullandığını söyleyebilir. Bu saç rengini elde etmek yada sizde saç uçlarınızda balyaj ile ışıltı ekleyebilirsiniz.

Palette 9-50 Altın Parıltılı Bal
Loreal Paris 7304 Bal Karamel
Sea Color 8.35 Bal karamel

Saç Modelleri

Bu saç renginde çikolata kahverengi saç rengini görüyorsunuz ki bu saç rengi ona kesinlikle çok yakışmaktadır.
Garnier Olia 4.15 Buzlu Çikolata

Bu saç rengi ise karamel kahverengi saç rengidir. Saç kesimi olarak her zaman uzun saçları ve saç uçlarında hafif doğal görünümlü dalgalar kullanmayı seviyor.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

Latest posts by admin (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir