Tüm Saç Renkleri

Gülcan Arslan Saç Rengi ve Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

1 mayıs 1986 yılında doğan güzel oyuncu Sakarya doğumludur. Sadri Alışık Kültür Merkezin ‘ de tiyatro eğitimi almış ve birçok dizi ve reklamda oynamıştır.

2019 yılımıza geldiğimiz bu günlerde popülerliğini 10 sene içerisinde oldukça yitirdiğini söylemek sanırım yanlış olmayacaktır. Bunun en büyük sebebi ise sanıyorum çok uzun senelerdir her hangi bir dizi ve film’de yer almaması. Gülcan Arslan’ın menejerliğini @rezzan.cankir ‘ın da yapmış olduğunu belirtelim.

Saç Rengi

Oldukça doğal bir görünüme sahip olan Gülcan’ın doğal saç rengi Türkiye’deki pek çok kadının da aynı zamanda doğal saç rengi olan küllü kahverengidir. ve 2019’da da hala bu saç rengini kullandığını görmekteyiz. Ancak yakından baktığımızda Gülcan Arslanın ciddi bir şekilde cilt problemleri yaşadığını da görüyoruz. Sivilceler pek kapatılamamış gibi duruyor.

Dizi haricinde reklam filmlerinde de oynadı. 2009 yılında Turkcell Nokia N71 ve Eti Çay Keyfi reklamlarında oynadı.

Gülcan doğal saç rengini genellikle değiştirmeyenlerden bazen saçlarının uçlarına karamel ya da küllü sarı ışıltılar tercih ediyor.

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de çok konuşuluyor. Boyu 1,72 , kilosu 57 , göz rengi yeşil ve saç rengi kumraldır.

Saç Modelleri

Gülcan genellikle uzun ve salınık saç modellerini tercih ediyor. Bazen doğal dalgalı saçları da tercih ettiğini görebiliyoruz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

30 thoughts on “Gülcan Arslan Saç Rengi ve Modelleri

    1. telefon numarasını herkese versek sizce bu durumda kendisi rahatsız olmaz mı o kadar çok kişi arayacak. o nedenle gizli kalsın. sevgiler.

  1. Bir çocuk sevdim dizisini keyifle izliyorum gülcan abla çok güzelsin maşallah Allah nazardan saklasın…).

  2. Bugun dogum gunu…tesaduf oldu…nice yillara…hep boyle guzel kalmasini ve iw hayatinda basarilar dilerim…

  3. Kelimelerle anlatamaz hicbir sair guzelligini
    Bu guzellikle melekler kiskanir seni
    acaba kanatlarin varmi senin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir