Tüm Saç Renkleri

Gizem Karaca Saç Rengi Ve Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Gizem Karaca’nın her zaman kullandığı saç rengi Açık Küllü Kumral üzerine sık şekilde atılmış  Altın Sarısı Balyajdır. Kendi saç rengi açık küllü kumral olan güzel model ve oyuncunun ten rengi ve gözlerinin rengi açık olduğu için altın sarısı saç doğal sarışın gibi görünmesini sağlıyor.

gizem_karaca_4
gizemkaracayeni

Aşağıda gördüğümüz saç rengi ise kahverengi saç renginin üzerine atılmış olan karamel saç boyası ile yapılan balyaj tekniği ile ombre havası yaratılmıştır.

gizemkaracaevedenyldrm

Bu saç rengi tam olarak dore – altın karamel Saç rengidir.

2019 ‘da Gizem Karaca

Gizem’in saç diplerinden çıkan küllü açık kumral ( Aslında koyu küllü sarı tonları küçük yaşlarda kendi saç rengiydi) ve üzerinde boyanmış olan karamel saç rengi aslında saç boyasının zamanının da geldiğini gösteriyor.

Karamel ışıltılar ile birlikte ombre bir geçiş saçlarında görülüyor.

Karamel altın sarısı saç rengi kendisine en çok yakışan saç rengi olduğunu düşünüyorum. Bu saç rengini Loreal 8.34 karamel saç boyası ile elde edebilirsiniz.

Saç Modelleri

Genellikle düz saç modelini tercih eden oyuncu arada dalgalı modelleri  de tercih ediyor Ancak  düz saçın ona daha çok yakıştığını düşünüyorum.

gizem-karaca_314938
Gizem-Karaca-Foto-Albümü
gizem-karaca-4
gizem-karaca
53608_3
53605_3
53597_3
12073-gizem-karaca-1
iuuq_NV_00xxx_SL_jqflcpdfhjn_SL_dpn0xq_NK_dpoufou0vqmpbet031230140hj_AP_fnlbsbdb2_SL_kqh
Gizem_Karaca_mini

Naz Kaya

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Naz Kaya
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

51 thoughts on “Gizem Karaca Saç Rengi Ve Modelleri

 1. gizem hanımın altın sarısı balyajının türü nedir Naz hanım.yani papatya mı flamingo mu yoksa ombre mi acaba ?

   1. naz hanım , ama ben flamingo balyaj modellerine bektım da hiç gizem karaca nınki gibi diğillerdi ? . emin misiniz flamingo olduğundan?

 2. naz hanım benim bi sorum daha var benim saçlarım açık kahverengi beyaz tenliyim ama saçlarım çokta açık kahverengi sayılmaz . bende gizem karaca nınki gibi balyaj yapmak istiyorum sizce hangi rengi yapmalıyım gizem karacanın ki gibi durması için? . şimdiden teşekkürler.

  1. Kahverengi saç üzerine uyum sağlayacak balyaj renkleri altın sarısı, balköpüğü, açık ve koyu sarı tonları, karamel ve bakır tonlarını deneyebilirsiniz. Gizem Karacanın saç rengi gibi olmasını istiyorsanız öncelikle saç renginizi tamamen açtırmanız gerekiyor.

  1. Gizem karacanın saç rengi konuda da belirttiğildiği gibi küllü kumral öncelikle diplerini bu renge boyayı renk tuttuktan sonra altın sarısı balyaj atmanız gerekir.

 3. Merhaba benim saç rengim suanda açık küllük kumral üzerine altın sarısı balyaj attirdim ancak sarilari çok açık renk oldu oysa gizem karaca da daha koyu duruyor altın sarisinin hangi tonu olmalı

 4. Merhaba saçlarım küllü kumral ve altın sarısı Balyan attırdım ancak açık renk duruyor gizem Karaca’nın daha koyu bir ton gibi altın sarısının hangi rengi olmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir