Tüm Saç Renkleri

2019 Nişan Elbiseleri

Nişan Elbiseleri seçerken ilk olarak incelemeniz gereken yerleri öncelikle aktaralım.

İstanbul’da Bakırköy ve Kadıköy, İzmir’de Alsancak ve Mimar Kemalettin Caddesi, Ankara’da AVM’ler.

Kurabiye Fincan

Şayet Moda evlerinde, mağaza ve markaların Abiye elbise reyonlarında (Adl Adil Işık, Roman ) Bulamadıysanız Oleg Cassini Mağazalarına göz atmanızda yarar var.

İnternetten Abiye satın alırken vücut ölçünüzü boyunuzu kilonuzunu ve beden ölçülerinizi çok iyi bilmelisiniz ve tercihen ince yapılı 34-36 beden olmalısınız çünkü genellikle satılan elbiselerin beden ölçüleri bu şekilde.

2019 Nişan elbiselerinin fiyatları en düşük 250 tl’den başlamaktadır. ve bu rakam ortalama olarak 450-700 tl arasında değişmektedir. Kiralamak isterseniz abiye kiralam fiyatları ise 650 tl civarındadır.

Pronovias

Pronovias Abiye ve gelinlikte dünyanın en iyi markalarından birisi. Fiyatlarını internet sitesinden ve telefonla arayarak öğrenemezsiniz ancak ortalama 2019 fiyatları ile 600 tl olduğunu belirtelim.

Açık pembe yumuşak tülden yapılmış, asimetrik drapeli korse şeklinde korsaja ve saten kumaştan yapılmış ince kemere sahip vücudu saran çok hoş bir abiye elbise modeli bu modeli Nişan elbisesi olarak rahatlıkla giyebilirsiniz.

Vücudu saran kırmızı krep kumaştan yapılmış, drapeli korsajın eteğin üst kısmıyla bel hizasında bütünleştiği straplez elbise

Vücudunuz’da çok duracak bir abiye elbise modeli daha sizi son derece zarif, ince gösterecektir.

Parlak Mikado ipeğinden yapılmış, kalp yakaya, korse tarzı korsaja ve iri plilerin yer aldığı eteğe sahip, straplez prenses elbise modelini isterseniz düğün kıyafeti yada mezuniyet balosu için de kullanabilirsiniz.

Pronovias’ın tüm Abiye Nişanlık elbise modellerine resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. pronovias.com

Oleg Cassini

Amerikan Merkezli Moda markası Oleg Cassini’de sadece abiye elbise ve gelinlik üreten bu alanda dünyanın en önemli markalarından bir tanesi. Nişan elbiseleri için özel olarak tasarlanan abiyelerin gerçekten çok şık ve güzel olduğunu belirtmekte yarar var. Bu elbiselerin fiyatları 600 tl’den başlamakta ve 4.000 tl’ye kadar çıkmakta.

Parlak simli özel kumaşlardan üretilen elbiselerin fiyatları oldukça pahalı ancak aradığını abiyeleri bu marka’da bulabilirsiniz.

Oleg Cassini’nin tüm abiye elbise modellerini incelemek için resmi web sitesine bakabilirsiniz. olegcassini.com.tr

Kiralık ( DavetçokElbisemYok )

Davetcokelbisemyok.com farklı bir konsept ile Abiye elbise sektöründe oldukça önemli bir açığı dolduruyor gibi. Pek çok tanınmış ve beğenilen moda tasarımcısının ürünlerini Türkiye’ye getirip kiralıyorlar. Kiralama fiyatları ise her bir elbise için 650 tl.

KeiKei

Türkiye e-ticaret abiye sektörüne yeni giren moda markalarından birisi. Uygun fiyata şık sayılabilecek abiye elbiseler satıyor. Fiyatları ise 120 ile 350 tl arasında değişiyor. Bütçeniz kısıtlı ise güzel elbise modelleri bulmanız mümkün.

Moda Evleri

Moda evlerinin instagram sayfalarında da Farklı nişan elbiseleri bulmanız mümkün ancak satın alırken dikkatli olmanızı öneriyorum. İnstagram’da satış yapan ve dolandırıcı olan pek çok kişi bulunmakta. Fiyatlarını 150 ile 300 tl arasında bu elbiseleri satmaktalar.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5669 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara