Tüm Saç Renkleri

Tuğçe Karabacak Saç Rengi ve Modelleri

Tuğçe Karabacak 1987 Isparta doğumludur. 1.69 boyunda ve 54 kilo olan Tuğçe 36 bedendir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Bölümü mezunu olan Tuğçe eğitiminden farklı olarak dizi oyunculuğu ile tanınmaktadır.

Saç Rengi

Doğal saç rengi kahverengi olan Tuğçe farklı saç renklerini kullanmayı seviyor. Doğal saç rengi ile ilgili pek fazla fotoğraf kaynağı bulamadığımız için genellikle boyanmış saçlar ile paylaşılan fotoğrafları sizlere sunmak zorunda kaldık. Aşağıdaki saç rengi karamel kahverengi olup bence en çok kendisine yakışan saç rengi de budur.

Kurabiye Fincan

Sıklıkla sarı saç renklerini tercih eden Tuğçe saç diplerinin küllü tonlarda kalmasını da tercih ediyor.

Saç Modelleri

Yüzü ince ve ucun olan, dudakları da oldukça güzel olan Tuğçe yüz simetriği olarak da uzun saç modellerine uygun bir güzelliğe sahip. Altın ışıltılı karamel saç renkleri kesinlikle ona çok yakışıyor.

Kısa platin sarısı bir saç rengi denediği saç rengi ve saç kesimlerinden bir tanesi bu saç tarzının da kendisine yakıştığı söylenebilir.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5660 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara