Tüm Saç Renkleri

Merve Boluğur Saç Rengi ve Modelleri

Merve boluğur yüzünün asimetrisi , simsiyah saçları ve kaşları beyaz cildi ile öne çıkan bir ünlü. Vamp tarzda abartılı makyaj yapmayı seviyor. Gözler kırmızı, kirpikler, aydınlatıcı vs. Gözleri yeşil ve kahve tonlarına gidip gelen ela rengi ile son derece güzel. Kendi saç renginden başka farklı bir saç rengi ile de karşılaşmadığımızı da belirtelim. kuaförü ise Erhan Delen :

Saç Rengi

Saç rengi olarak bu saç rengi 2.0 buzlu siyah yada en derin ve en koyu saç rengi boyası olan 1.0 ile elde edilebilmektedir. Kendi doğal saç renginin de bu tonlarda olduğunu söyleyebiliriz.

Kurabiye Fincan
merve-bolugur-2

Saç Modelleri

Beyaz tenli olan Merveboluğur sanıyorum ki siyah saç rengi ile Türkan Şoray’dan sonra en çok beğenilen ve takip edilen kadın oyuncıların başında gelmektedir. Orta uzunluktaki saç kesimlerini genellikle dağınık ve düz şekilde kullanan Merve gözlerine yaptığı buğulu göz makyajı ile de oldukça beğeni toplamıştır.

merve-bolugur-3

Merve’nin sanıyorum ki en güzel saç modeli yanlardan diğer tarafına attığı saç modeli.

Saç şekillendiriciler ile üstte toplanmış ve vamp bir kadın imajını sergileyen saç modeli ‘de oldukça başarılı.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5669 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara