Tüm Saç Renkleri

Didem Arslan Yılmaz saç rengi ve Modelleri

Didem Arslan Yılmaz özellikle Habertürk ekranlarında karşımıza çıkan ve siyaset programları ile tanıdığımız Türk haber spikeri ve muhabir.  1974 doğumlu olan ve şu anda 45 yaşında olan Didem genellikle hep kısa saçları ile televizyon ekranlarında görünüyor.

Saç Rengi

Didem Arslan Saç rengi olarak kısa saçlarına rağmen karamel kahverengi kullanan çok sayıda olmayan kadınlardan birisi. Bakır yansımalar, kahverengi ve bal rengi ışıltılar ile çok güzel bir saç rengi yakaladığını söylemek mümkün. Bu saç renginin kendisini çok daha genç gösterdiğini de söylemek mümkün.

Köpek Dünyası

Kullanmanız gereken saç boyaları: 7.7 Neva Color Karemel ya da 7.65 Altın parıltılı kahverengi 30’luk oksidan.

Saç Modelleri

Koyu siyah ve kumral tonlarındaki saç renginin kendisini daha yaşlı gösterdiği aşikar. Yine kısa saç modeli olarak kısa saç kesimini tercih etmekte.

Bu saç renginde yine kısa saçlarının uçlarına ışıltılar atıldığını görüyoruz. Normelde doğal saç rengi siyah ancak hem kahverengi tonlar hem karamel ve balköpüğü saç boyaları ile bu saç renkleri elde edilmiş.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5675 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Ballı Karamel Saç Rengi/ Modelleri ve Uygulama Yöntemi
Kestane Saç Rengi Boyaları ve Evde Uygulama Yöntemi
Evde Balköpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir ?
Küllü Balköpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara