Tüm Saç Renkleri

Miroslava Duma Stili

Sevdiklerinizle Paylaşın

Evli ve 3 tane çocuğu olmasına rağmen popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen Miroslava Duma 1985 doğumlu ve 34 yaşındadır. 2005 yılında evlenmiştir. İnstagram‘da 1.6 milyon takipçisi bulunmaktadır. Ancak son zamanlarda kombin ve stil paylaşımları azalmıştır.

Kısa boylu kadınlar için yarattığı tarz ve stil adeta kısa boylu kadınların nasıl giymesi gerektiğini gösterdiği için çok önemlidir. Çünkü boyu sadece 1.50 cm’dir.

Kimdir?

Miroslava Duma Rusya’nın en önemli moda ikonudur. Sadece Rusya değil tüm dünyada giydiği kombinler ve yarattığı stiller takip edilmektedir. Moda trendlerini belirleyen dünyadaki en önemli kadınlardan bir tanesidir

Miroslava Duma Stili

Kendisi Rusya Harper’s Bazaar’ın moda editörlerinden ve Rusya’nın moda ikonlarından olur.Henüz çok genç olmasına rağmen hem başarısıyla hem de stiliyle dikkat çeken çok sempatik bir kızcağız.

Miroslava Duma’nın kahküllü kumral saçları da onu çok sevimli kılıyor.Kısa boylu olmasına rağmen yaptığı kombinlerle birçok insanın idolü olmuş durumda.Leopar desenli şalı ise en çok kullandığı aksesuar.Topuklu ayakkabılardan da asla vazgeçmiyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir