Tüm Saç Renkleri

Tuba Büyüküstün Saç Rengi ve Modelleri

Son Güncelleme : 20.03.2019

Son yıllarda dizilerde yer almayan ve 2019^da yayınlanacak olan Film çekimleri için Amerika’da bulunan Tuğba ‘nın yine Rossa İstanbul ( İstanbul Kırmızısı ) Adlı film için saçlarını çok kısa kestirdiğini görüyoruz. Özellikle uzun harika doğal saçları ile şampuan ve saç boyası reklamlarında sıklıkla gördüğümüz Tuğba bu uzun saçlarından en azından orta vadede vazgeçmiş görünüyor. Küt ve kısa bazen koyu kahverengi doğal saç rengi bazen de kızıl saç rengi ile kendisini görüyoruz.

Yeni dizisi 20 Dakika çok yakında Star TV ekranlarında başlayacak olan Tuba Büyüküstün dizide oldukça masum bir karakteri canlandıracak gibi görünüyor. Saçları ile birçok reklam filminde rol alan güzel oyuncunun hem saç rengi hem de modelleri oldukça ilgi uyandırıyor. Dizide saç rengi siyah olarak gözlemlenen Tuba Büyüküstün’ün saç rengi ve modelleri için resim galerimizi inceleyin.

2019 Kısa ve Küt Saç Modelleri

Tuba Büyüküstün’ün 2019’da çekimlerini sürdürdüğü Rossa İstanbul, İstanbul kırmızısı filmi için saçlarını son derece kısa yaptığını görüyoruz.

Tuğba’nın yüzü gerçekten çok güzel ancak burnu yüzüne göre daha büyük ve bu nedenle kısa saçı çok fazla yakıştıramadım. Sadece yüzünün güzelliğini ortaya çıkardığı için yine de başarılı.

Bu kıvırcık ve uzun saçlı halinin ise çok daha güzel olduğunu söyleyebilirim. Zatan instagramda’da en çok beğenilen saç modeli bu.

Burada da Saçlarını küt kestirdiği halini görüyoruz. Yine çok güzel görünüyor.

Saç Modelleri

Bir hayranının yaptığı resim çalışması ile farklı saç modellerinde farklı uzunluklarda saç kesimleri ile Tuğba’nın farklı stillerini görebiliyoruz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 1748 yazı
Sule
Sule
Merhaba !! Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz. sule@bakimlikadin.net
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara